Ana Sayfa Urfa Haberleri TOPÇU MEYDANINDA Kİ GÖREVİNDEN SONRA, HASTANEYE TAŞINDI!

TOPÇU MEYDANINDA Kİ GÖREVİNDEN SONRA, HASTANEYE TAŞINDI!

İlk defa karşımıza ramazan ayında çıkan ikram çeşmeleri ramazan sonrasında kullanılmamış ve bu durum Ruha TV'nin dikkatinden kaçmamıştı. Yaptığımız haberin ardından ikram çeşmeleri yerlerinden kaldırıldı. Biri çocuk hastanesinin bahçesine koyulurken diğerinin akıbeti ise bilinmiyor.

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2014 Perşembe 13:17
TOPÇU MEYDANINDA Kİ GÖREVİNDEN SONRA, HASTANEYE TAŞINDI!

İlk defa karşımıza ramazan ayında çıkmıştı. Biri topçu meydanın da, diğeri ise balıklı göl’de. Musluklarından kimi zaman meyan şerbeti ve kimi zaman ise çorba akıyordu. Ramazan ayı bitti. İkram çeşmeleri de unutuldu. Hatta öyle bir unutuldu ki musluklarının söküldüğü bile fark edilmedi.

Gün geldi ikram çeşmedi birden ortadan yok oldu. Derken bir kaç gün sonra ikram çeşmesini çocuk hastanesinin bahçesinde gördük.

Biraz araştırma yaptık. Bu ikram çeşmelerinin her biri 36 bin 500 lira değerinde ve içinde özel bir sistem var. Vermek istediğiniz içeceği ister sıcak isterse soğuk olarak dağıtabiliyorsunuz.

Edindiğimiz bilgilere göre belediye burada sabah 6 ile 7 arası sıcak çorba dağıtacakmış. Vatandaşa konuyu sorduk. Vatandaşın talebi ise su akması yönünde.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Haliliye Belediyesinde FETÖ Tartışması (VİDEOLU)

Kurumsal

İçerikYukarı Çık