Ana Sayfa Urfa Haberleri "Trafikte Yaşayalım Yaşatalım Projesi"

"Trafikte Yaşayalım Yaşatalım Projesi"

"Kaskım Başım Üstüne" kampanyası kapsamında gerçekeştirilen çekilişle 1 kişiye motosiklet, 10 kişiye tam donanımlı motosiklet sürücü kıyafeti hediye edildi.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2013 Cuma 17:32

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'nce yürütülen "Kaskım Başım Üstüne" kampanyası kapsamında gerçekeştirilen çekilişle 1 kişiye motosiklet, 10 kişiye tam donanımlı motosiklet sürücü kıyafeti hediye edildi.

Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, müdürlük binası önünde düzenlenen törende, bu projeyle kent genelinde kask takma oranını yükseltmeyi hedeflediklerini söyledi.

Bundan sonra geliştirecekleri projelerle Şanlıurfa'ya daha kaliteli bir trafik anlayışı getirmeyi amaçladıklarını ifade eden Likoğlu, şunları kaydetti:

"Vatandaşların trafikte kullandıkları araçların muayene ve zorunlu trafik sigortalarını yaptırmalarını istiyoruz. Sorunsuz bir trafik için acımasız uygulamalar yapacağız ve mutlaka insanların gönül rahatlığıyla trafiğe çıkmalarını sağlayacağız. Ben projelerde emeği geçen birimlerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum."

Likoğlu, daha sonra çekiliş sonucu motosiklet kazanan Mahmut Gül'ü tebrik ederek anahtar ve ruhsatı verdi. Çekilişle tam donanımlı sürücü kıyafeti kazanan 10 kişiye de emniyet personeli tarafından hediyeleri verildi. Talihliler bu uygulamadan çok memnun olduklarını belirterek, emniyet ekiplerine teşekkür etti.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'nce "Kaskım Başım Üstüne" kampanyası kapsamında 1 Aralık 2012 tarihinde başlatılan uygulamayla 1 ay boyunca düzenli kask kullanan motosiklet sürücülerine çekilişle hediye verileceği duyurulmuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık