Ana Sayfa Urfa Haberleri TRAVEL TURKEY 2013 İZMİR TURİZM FUARINDA ŞANLIURFA’YA YOĞUN İLGİ

TRAVEL TURKEY 2013 İZMİR TURİZM FUARINDA ŞANLIURFA’YA YOĞUN İLGİ

Bu yıl yedincisi düzenlenen Travel Turkey 2013 İzmir turizm fuarında Şanlıurfa standı büyük ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 8 Aralık 2013 Pazar 14:31
TRAVEL TURKEY 2013 İZMİR TURİZM FUARINDA ŞANLIURFA’YA YOĞUN İLGİ

Şanlıurfa Valiliği Koordinasyonunda katılım sağlanan FuardaKültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özarslan ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy da Şanlıurfa standını ziyaret etti. Müsteşar Özgür Özaslan Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa’nın mozaik destinasyonu olacağını, Göbeklitepe’ye gerekli önemi verdiklerini ve daha da önem vereceklerini ifade etti.
Gerçekleşen stant ziyaretinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cevahir Asuman Yazmacı, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ve Bölge Yürütme Kurulu Üyelerini tanıtımına katkı sağlanması ve yeni destinasyonların oluşturulması için Şanlıurfa'ya davet etti. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ise bu daveti kabul ederek Şubat ay'ında ekibiyle birlikte Şanlıurfa'ya bir ziyaret gerçekleştireceğinin sözünü verdi.

 

Kültür Turizm Müdürlüğü, Şanlıurfa Belediyesi, Ticaret ve SanayiOdası, Kalkınma ajansı ve ŞURKAV yetkilileri standı ziyaret eden TÜRSAB Başkanı sayın Başaran Ulusoy'a ve Kültür Ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özcan Özarslan'a teşekkür ettiler.

 

Travel Turkey 2013 İzmir turizm fuarındaki Şanlıurfa standına Kültür Turizm Müdürvekili Hakan Kutluhan, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Cevahir Asuman Yazmacı, Şanlıurfa Belediyesi Kültür Müdürü Necmi Karadağ,Karacadağ Kalkınma Ajansı’ndan Emin Gitmez ve ŞURKAV temsilcisi katıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star