Ana Sayfa Urfa Haberleri Travel Turkey Fuarında Sıra Gecesi Rüzgarı

Travel Turkey Fuarında Sıra Gecesi Rüzgarı

Bu yıl kapılarını 5. kez açan Travel Turkey İzmir 2011 Turizm Fuarına Şanlıurfa Belediyesinin Sıra Gecesi ekibi damgasını vurdu.

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2011 Cumartesi 15:28
Travel Turkey Fuarında Sıra Gecesi Rüzgarı
19 ülkeden gelen turizm firmalarının yanı sıra 50'den fazla ilin katıldığı fuara Şanlıurfa Belediyesi de katıldı.

Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü  "Travel Turkey 2011"de Sıra Gecesi ekibi fuarının gözdesi oldu. Fuarda Şanlıurfa standı ziyaretçi akınına uğradı. Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı,ŞUTSO ve bazı Şanlıurfalı turizm firmalarının ortaklaşa açtığı standa, şehrin turizm potansiyeli sergilendi. Urfa Türkülerinin seslendirildi Sıra Gecesinde, Çiğ Köfte yoğruldu. Yoğrulan çiğ köfte ziyaretçilere ikram edildi.

Sıra Gecesi ekibi de yöreye has seslendirdiği Türkülerle stadı gezenleri büyüledi. Arap Turizm Örgütü Birlik Başkanı Bandar Fahad Al Fihait Şanlıurfa Stadını ziyaret etti. Ziyaret esnasında ŞUTSO Başkan Yardımcısı Cem Göncü 21 Arap Ülkesinin Turizm Başkanı ve aynı zamanda Suudi Arabistan Prensini olan Bandar Fahad Al Fihait Şanlıurfa’ya davet etti.

Şanlıurfa’yı çok merek ettiklerini Cem Göncü’ye aktaran Bandar Fahad Al Fihait en kısa zamanda Balıklıgöl ve Göbeklitepe’yi ziyeret etmek istedğini aktardı.     
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık