Ana Sayfa Spor Tribünde Protokol Kavgası Tatlıya Bağlandı

Tribünde Protokol Kavgası Tatlıya Bağlandı

Pazar günü Şanlıurfaspor İ.Demir Çelikspor maçında protokol tribününde yaşanan yumruklu tartışma yöneticilerin girişimi ile tatlıya bağlandı.

Giriş Tarihi: 17 Ocak 2012 Salı 07:53
Tribünde Protokol Kavgası Tatlıya Bağlandı
Pazar günü Şanlıurfaspor İ.Demir Çelikspor maçında protokol tribününde istemeyen bir olay yaşanmıştı. Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı,Kemal Saraçoğlu , Gençlik Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız,İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz,Türkiye Muhtarlar Derneği Urfa Şube Başkanı Halil Haktankaçmaz,Ak Parti il 2. Başkanı Mehmet Büyükfırat’ın araya girmesi ile Urfaspor Eski Yöneticisi Müslüm Alemdaroğlu ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü protokol sorumlusu Murat Bağış bir araya getirilerek yanlış anlaşılmaya son verdiler.


Şanlıurfaspor Başkanı ve Gençlik Spor il Müdürü’nün de yapmış olduğu açıklamada Şanlıurfaspor kulübü ve stad bizim malımız değildir. Yarın tabiî ki bende eski bir yönetici olarak gelirsem banada aynı şeyin uygulanmasını tasvip etmem bana yapılmasını istemediğim bir şeyi’de başkası için istemem doğru değildir.


Protokolde bundan öncelerdeki haftalarda hiç de istemediğimiz olaylar yaşadık. Bundan sonra bir düzen gelmesi adına ismi listede ismi olmayan misafirlerimizi almayacağımız konusunda İl müdürümüzle bir toplantı yaptık Bu kararı alırken tabiî ki biz misafirlerimizi de en iyi şekilde ağırlamak için bu kararı aldık . Müslüm Alemdaroğlu ile Murat Bağış arasında yaşanan olay bizleri derinden üzmüştür. Ama bundan böyle tatsız olaylar yaşanmamsı adına biz yönetim olarak ve İl müdürü Yıldız'la beraber birlik ve beraberlik içersinde gelen konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayacağımızı da Şanlıurfahaberturk aracılığı ile bütün Şanlıurfaspora gönül vermiş Şanlıurfa’yı seven ağabeyleri mide Şanlıurfaspor maçına bekliyorum Özelliklede Şanlıurfaspora yönetici olarak veya top koşturarak hizmet vermiş ağabeylerimi ve dostlarımı bekliyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür Şanlıurfaspor kendi grubunda istenilen yerdedir. Bu başarı sadece benim ve yönetimim değil tüm Şanlıurfalılarındır bunu herkesin böyle bilmesini İstiyorum Müslüm Alemdaroğlu'na ve Murat Bağış'a bizleri kırmayarak bir araya gelmelerinden dolayı da teşekkür ediyorum dedi.Alemdaroğlu da yapmış olduğu açıklamada ;Bu Hareket bana değil Şanlıurfaspor'a saydığım için çok da umursamadım ,benim maça gelip gelmememde önemli değil burada oynanan oyun var .Oda şanlıurfasporun önünün kapatılmasıdır, ben buna üzüldüm tabiki Urfaspor kimsenin malı değildir. Bugün Kemal Saraçoğlu başkan yarın bir başkası olacaktır ,burada isteğimiz tek şey vardır Urfaspor'un başarısıdır .Ben köstek değil destek olmak için buradayım .Ben kişilere kızabilirim ama Urfaspora asla dedi.(urfapress.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık