Ana Sayfa Urfa Haberleri Tümsiad' Büyük Projelere İmza Atmayı Planlıyor

Tümsiad' Büyük Projelere İmza Atmayı Planlıyor

TÜMSİAD Derneği üyeleri Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım destek ofisi uzmanlarından Adem ERDURAN 2015 Yılı Mali Destek Programları hakkında bilgilendirildi.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2015 Çarşamba 12:14
Tümsiad' Büyük Projelere İmza Atmayı Planlıyor

TÜMSİAD‘da yapılan bilgilendirme toplantısında konuşan Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım destek ofisi uzmanlarından Adem ERDURAN 2015 Yılı Mali Destek Programları kapsamında bu yıl Diyarbakır ve Şanlıurfa’ya 28 Milyon TL kaynağı hibe olarak sağlayacaklarını söyledi.

28 Milyon TL’lik kaynağın 12 Milyon TL’lik kısmının KOBİ’lere aktarılacağını dile getiren erduran, “Bu yıl kapasitesini artırmayı planlayan tüm KOBİ’lerimizin projelerini hazırlayarak Ajansımıza başvurmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

TÜMSİAD üyelerine sunum gerçekleştiren Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım destek ofisi uzmanlarından Adem ERDURAN  projelerin daha iyi anlaşılması ve hazırlanması için 26 – Ocak 3 Şubat 2015 tarihleri arasında Şanlıurfa’da yapılacak olan Proje hazırlama eğitimlerine Kobilerin faydasına olacağını hatırlatarak bu programlara Projelerden faydalanmak isteyenlerin mutlak katılmalarını istedi.

Kısa adı TÜMSİAD ,olan tümsanayici VE İşadamları Derneği Şanlıurfa Şube başkanı  M.SADIK SADE ,tedavisi GATA ‘da devam eden Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. İlhan Karakoyun’a acil şifalar dileyerek başladı. öncelikle Şunu belirtmek isterim ki, Şanlıurfa’ nın önü açılmış ve büyük bir hızla sanayileşme yolunda ilerlemektedir. Devletin sunduğu destek ve hibeler sayesinde girişimcilerimiz plan ve projelerini kısa zamanda hayata geçirebiliyorlar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık