Ana Sayfa Türkiye TÜMSİAD ŞANLIURFA ŞUBESİ’NDEN KINAMA

TÜMSİAD ŞANLIURFA ŞUBESİ’NDEN KINAMA

Tümsiad Şanlıurfa Şubesi’nden yapılan yazılı açıklama ile Ankara’daki terör saldırısı kınandı.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2016 Pazartesi 06:43
TÜMSİAD ŞANLIURFA ŞUBESİ’NDEN KINAMA

Konuya ilişkin Tümsiad Şanlıurfa Şubesi’nden yapılan yazılı açıklamada:

“Dün akşam saatlerinde Ankara’da meydana gelen hain terör saldırısını şiddetle kınıyoruz. Bu elim saldırıda, yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Son aylarda, ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya, vatandaşlarımızın huzurunu kaçırmaya yönelik terör saldırılarıyla zor günlerden geçiyoruz. Terör, demokratikleşen ve gelişen ülkemizin barış ve huzurunu hedef almaktadır. Bu hain saldırılar, vatandaşlarımızın demokrasi ve huzur iradesini kırmamalıdır. Bu güzel ülkemizin üzerinde yaşanan hain oyunlar karşısında ortak bir dil ve iradeyle karşı duruş sergilemeliyiz.

Saldırının faillerinin bir an önce bulunarak hesap sorulmasını, bu gibi saldırıların bir daha olmaması için gerekenlerin yapılmasını diliyoruz. Ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olarak üzerimize düşenleri yapmaya devam edeceğimizi yüce milletimize ve kamuoyuna saygıyla duyururuz. Hepimizin başı sağ olsun… “ denildi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık