Ana Sayfa Urfa Haberleri TÜMSİAD’TAN DHA'NIN HABERİNE TEPKİ

TÜMSİAD’TAN DHA'NIN HABERİNE TEPKİ

CNN tarafından gündeme getirilen, Doğan Haber Ajansı menşeli haberi ibretle ve hayretle takip ettik. Her cümlesi provokasyon kokan, zihinleri bulandırmaya yönelik olarak yapıldığına inandığımız böyle bir haberi reddediyoruz ve yapanları aklı selime ve sağduyulu davranmaya davet ediyoruz. Tabi asli işi provokatörlük olanlar, davetimizin muhatabı değildir.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2016 Pazar 05:43
TÜMSİAD’TAN DHA'NIN HABERİNE TEPKİ

Ağa babalarının izinde yürüyen, onların gözüne girmek uğruna kutsal tanımayan birilerinin, kamuoyu nezdinde ve gönlünde yer bulamayacağına inanıyoruz.  Bir yayın organının ve çalışanlarının özellikle ülkemizin kritik bir dönemeçten geçtiği zamanlarda kimin menfaatine çanak tuttuğunu iyi bilmesi ve ona göre davranması gerekmektedir. Doğrular er geç gün yüzüne çıkacak, adalet tecelli edecek ve bir gün herkes ettiğinin karşılığını mutlaka bulacaktır.

Şanlıurfa’mız; Türkiye’nin en huzurlu kentlerinden birisidir. Huzurunu bozmak isteyenlere bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da prim vermeyecektir.

Yakın tarihimiz; bu tip provokatif olayları tezgahlayanların, yayanların, mağdur gösterilenlerin, belirli bir kesimi suçlayanların hep aynı kaynaktan beslenen kan emiciler olduğunun çarpıcı örnekleri ile doludur.

Çoğu kez, tavşana kaç diyenlerle, tazıya tut diyenlerin aynı kimseler olduğuna şahit olduk. Duvarlara yazılan bu yazılar gibi öncü sarsıntıların, ilerideki büyük depremlere bahane edilme çabalarına tanık olduk.

Bilinmelidir ki; artık ülkemiz ve vatandaşlarımız maskelerin ardındaki yüzleri bilmese de itibar etmemektedir. Seslerini duysa da dikkate almamaktadır.

İnanan kesimi sokağa dökme, başka kesimlerin üzerine saldırtma çabaları sonuçsuz kalacaktır. Halkımız devletine ve yöneticilerine güvenmektedir.

Hukuksuz hak aramanın terörün ekmeğine yağ süreceğini iyi bilmektedir.

Aslında bu ve benzer haberlerin, safların netleşmesi adına faydalı sonuçlara da sebep olduğunun farkındayız. Bu tip haberler, adı geçen yayın organlarının kendi saflarını kamuoyunda daha belirgin hale getirmeye yarayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık