Ana Sayfa Ekonomi TÜRK TELEKOM'DAN E-FATURA KAMPANYASI...

TÜRK TELEKOM'DAN E-FATURA KAMPANYASI...

Türk Telekom, e-fatura talimatı veren bireysel müşterilerine şehir içi, şehirlerarası, 444lü numaralar, GSM ve 1. kademe milletlerarası yönüne yapılan aramalarda kullanabilecekleri 100 dakika hediye edecek.

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2012 Cumartesi 03:54
TÜRK TELEKOM'DAN E-FATURA KAMPANYASI...
Türk Telekom açıklamasına göre, 29 Haziran - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında e-faturaya geçiş yapacak Türk Telekom müşterileri, bir sonraki fatura döneminde şehir içi, şehirlerarası, 444lü numaralar, ve GSM-in yanı sıra 1. kademe milletlerarası olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonları yönüne yapılan aramalarda da 1 ay boyunca kullanabilecekleri 100 dakika kazanıyor.


Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Türk Telekom ofis ve bayileri ya da 4441444 nolu müşteri hizmetlerinden, fatura gönderim seçeneklerini e-fatura olarak değiştirmeleri yeterli oluyor. E-fatura hizmetine geçiş yapan müşteriler özet fatura bilgilerine belirttikleri e-posta adresinden, SMS yoluyla ya da Türk Telekom Online Hizmet Merkezi'nden ulaşabiliyor.Sürdürülebilirlik süreçlerine 90'lı yılların başında enerjiyi yedeklemek üzere kurduğu güneş enerjisi panelleriyle başlayan Türk Telekom, 2010 yılında Türk Telekom Sürdürülebilirlik Komitesi'ni kurdu. Gelecek nesillere daha iyi bir gelecek bırakma hedefiyle çalışmalar yürüten Türk Telekom, Sürdürülebilirlik Komitesi liderliğinde, ofis uygulamalarını ve iş süreçlerini sürdürebilirlik prensiplerine göre dönüştürüyor. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz ATO Başkanı belli oldu.

ATO Başkanı belli oldu.

Kurumsal

İçerikYukarı Çık