Ana Sayfa Teknoloji TÜRK TELEKOM'DAN "EV AVANTAJ"LILARA KONUT SİGORTASI OLANAĞI

TÜRK TELEKOM'DAN "EV AVANTAJ"LILARA KONUT SİGORTASI OLANAĞI

Türk Telekom, ilk kez 2010 yılında "Ev Gibisi Yok" konsepti çerçevesinde sunulan ERGO Konut Sigortası kampanyasını tekrarlıyor.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2012 Çarşamba 20:26
TÜRK TELEKOM'DAN
Şirketin yazılı açıklamasına göre, yeniden başlayan kampanya ile Ev Avantaj tarifesinde olan, bu tarifelere geçen ya da yeni aboneliklerini bu tarifelerden yaptıran Ev Avantaj müşterileri, ERGO Sigorta'dan konut sigortası sahibi olabilecek.

Bugün itibariyle başvuruda bulunacak ve 12 ay taahhüt veren ilk 175 bin Ev Avantaj müşterisi bu olanaktan yararlanabilecek.


Kampanya kapsamında ERGO Sigorta güvencesi altındaki Ev Avantaj müşterilerinin evleri, sigorta poliçesi koşulları ve verilen teminatlar çerçevesinde yangın, hırsızlık, yıldırım, infilak ve dahili su basması durumlarına karşı güvence altına alınırken, bu durumlara maruz kalan Ev Avantaj abonelerinin hasarları, konut sigortasının teminat limiti dahilinde tazmin edilecek.


12 ay boyunca geçerli olan konut sigortası kapsamında yangın, yıldırım ve infilak için 5 bin lira, hırsızlık için 500 lira, dahili su basması için 500 lira teminat bedeli sigortalıya ödenecek. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık