Ana Sayfa Teknoloji Türk Telekom'dan, İnteraktif SMS hizmeti

Türk Telekom'dan, İnteraktif SMS hizmeti

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom Toplu SMS'e SMS ile yanıt dönemini başlattı.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2012 Perşembe 15:43
Türk Telekom'dan, İnteraktif SMS hizmeti

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom'un sunduğu İnteraktif SMS hizmetini kullanan kurum, şirket ve işletmelerin Toplu SMS'lerine müşterileri de yanıt verebilecek.


Müşteriler tarafından işletmelere gönderilecek yanıt SMS'leri doğrudan yetkililere ulaşacak, sorular yanıt bulacak, sorunlar çözüme ulaşacak.


Hayata geçirdiği proje ile, engelli bireylerin de kurumlarla iletişim kurmalarını sağlayarak günlük hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen Türk Telekom'un yoğun ilgi gören hizmetlerinden toplu SMS teknolojisi, bu yılın Ekim ayında yaklaşık 13 milyon SMS atan bin 600'ü aşkın kurum tarafından kullanıldı.


Açıklamaya göre, kurumlar yeni İnteraktif SMS hizmetinden faydalandıkları takdirde, paylaşılan binlerce SMS müşteriler tarafından kolayca cevaplanabilecek, kurumlar engelli müşterileri dahil, tüm müşterileri ile daha yakın bir iletişim kurma imkanına kavuşacak.
Başta belediyeler, hastaneler, eğitim kurumları (okul ve dershaneler) ile sigorta, dağıtım, finans gibi kurum ve işletmeleri hedefleyen, Toplu SMS atma ve alma özelliği sunan hizmet Toplu SMS ile aynı şekilde ücretlendirilecek.


Bu ürün ve hizmetten faydalanmak isteyen kamu ve özel sektördeki kurum, kuruluş ve şirketler, Türk Telekom bayi ve ofislerinin yanı sıra 444 4 564 Kurumsal Müşteri Hizmetleri ya da www.turktelekom.com.tr adresinden detaylı bilgiye ulaşabilecek.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İzinsiz SMS Mesajlarına büyük cezalar

İzinsiz SMS Mesajlarına büyük cezalar

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star