Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Ekonomi TURKCELL’DEN FAİZ İNDİRİMİ UYGULAMASI

TURKCELL’DEN FAİZ İNDİRİMİ UYGULAMASI

Turkcell’den 2011 ve öncesine ait ödenmemiş faturası bulunan müşterilerine mevcut borçları için %100 faiz indirimi uyguluyor.

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2012 Perşembe 13:39
TURKCELL’DEN FAİZ İNDİRİMİ UYGULAMASI
Turkcell’den 2011 ve öncesine ait ödenmemiş faturası bulunan müşterilerine  mevcut borçları için %100 faiz indirimi için internet sitesinden yaptığı açıklamada:

2011 ve öncesine ait ödenmemiş faturası bulunan müşterilerimize Turkcell’den büyük kolaylık. Faiz İndirimi uygulamamız 01 Haziran 2012 tarihinde başladı. 2011 ve öncesine ait ödenmemiş faturanızı hemen ödeyin, bu borçlar sebebi ile oluşan henüz faturalanmamış gecikme faizini size yansıtmadan silelim. Böylece hem gecikme faizinden kurtulun hem de dilerseniz hattınızı geri alarak avantajlı paketlerimizden faydalanın.Hemen Borç Sorgulamak için Tıklayın
Faturamı Nasıl Ödeyebilirim?


Ne Kadar Öderim?
31 Aralık 2011 tarihinden önceki borçlar ödendiği takdirde bu borçlardan kaynaklanan gecikme faizi ödenmeyecek.Daha Fazla Bilgi
  • ​​2011 yılı ve öncesi tarihli ödenmemiş faturası bulunan tüm müşteriler yararlanabilir. Sadece 2012 tarihli faturalar bu uygulama kapsamında değildir.
  • Sadece faturalanmamış faiz için indirim yapılacak, müşterinin faturasındaki faiz tutarı için indirim yapılmayacaktır.
  • Uygulama kapsamında taksitlendirme yapılabilir.Yapılan taksitlendirme işleminden %4 taksit faizi alınmayacaktır. “0” faizle taksit yapılacaktır.
  • Yasal süreçte olan abonelerin avukatlık ücretleri ve icra masrafları bu indirim kapsamında değildir.Tahsil edilmemiş faiz, uygulama kapsamında silinecektir.
  • Borcun ödendiği hattın dışında aynı müşterinin başka borçlu hattı yoksa, yeni tesis evrakları ile birlikte en yakın bayiye giderek hattı geri alabilir. ​


Urfa Haber/ ÖZEL
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Ticaret Borsası

Şanlıurfa Ticaret Borsası

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık