Ana Sayfa Urfa Haberleri Türkiye Gençlik Konfederasyonu En Başarılı İlçe Belediye Başkanınını seçti

Türkiye Gençlik Konfederasyonu En Başarılı İlçe Belediye Başkanınını seçti

Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak Şanlıurfa'da ve Türkiye genelinde üniversite öğrencileri tarafından en başarılı Belediye Başkanı seçildi

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2011 Pazartesi 12:42
Türkiye Gençlik Konfederasyonu En Başarılı İlçe Belediye Başkanınını seçti
Siverek Belediye Başkanı  Ali Murat Bucak Şanlıurfa'da ve Türkiye genelinde üniversite öğrencileri tarafından en başarılı Belediye Başkanı seçildi. Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan açıklama da Türkiye Gençlik Konfederasyonun yaptığı araştırmada ve ankette en Başarılı İlçe Belediye Başkanı Ali Murat Bucak seçildi.   
   Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan yazılı açıklama da başta eğitim olmak üzere sosyal projeler ve eğitime olan katkısından dolayı Şanlıurfa ve Türkiye genelinde eğitim gören Üniversiteli öğrencilerin çoğunun oyunu aldı. Konfederasyon tarafından yapılan ankette çoğu öğrencinin tek isimle buluşmasının sebeplerinden biri de Siverek Belediyesinin, Belediyecilik hizmetleri olarak gösterildi. Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Barış Durak ,bu tür anketlerle başarılı bürokratlara gereken değerin ve takdirin verilmesi gerektiğini,anketlerin tamamlanmasından sonra tüm bürokratların açıklanacağını belirtti. Durak'' Belediyecilik ve hizmet anlamında çok başarılara imza atan Siverek Belediyesi sosyal projelerle de adından söz ettiriyor. Eğitim projelerinde de başarılı olan Siverek Belediyesi ve Başkanını kutluyoruz'' dedi. 
kaynak: sivereksehri
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık