Ana Sayfa Urfa Haberleri Üç Farklı Aday Aynı Karede..

Üç Farklı Aday Aynı Karede..

CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Ferhat Karataş, Şanlıurfa Bağımsız Millet vekili adaylarından Ahmet Ersin Bucak, Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adaylarından Avukat Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu’nun seçim bürosuna ziyarette bulundular.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2011 Cuma 00:32
Üç Farklı Aday Aynı Karede..
Ceylanpınar caddesi üzerinde bulunan Saray Kıraathanesinin Seçim bürosu olarak kullanan Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı Av. Zeynek fatih Şıhanlıoğlu’nu ziyaret eden CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Ferhat Karataş, “ Bu bizim politik anlayışımızdır. Tüm Aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bu nedenlede geçmişe dayanan aile ilişkilerimizden dolayı meslektaşım Av. Zeynel fatih Şıhanlıoğlu’nun seçim bürosunda kendisini ziyaret ederek başarılar dileğinde bulundum” dedi.

Şıhanlıoğlu Bürosundan ayrılırken Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Ahmet Ersin Bucak, Hidayet şenbayram, nezih Öztop ve beraberindeki heyet’te geçmişe dayalı aile ilişkilerinden dolayı Şıhanlıoğlu’nun seçim bürosunu ziyaret ederken Av. Ferhat Karataş’la  karşılandı. VİRGA Muhabirleri gerçekleşen ziyaretten dolayı üç adayı bir araya getirmeyi başardı ve ölümsüzleştirdi.
Av. Ferhat Karataş "Aile dostu olarak bu ziyareti gerçekleştirdim ve başarılar dileğinde bulundum” dedi. Daha sonra açıklamalrda bulunan Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı Zeynel fatih Şıhanlıoğlu, “ Bizde bu güzel jestin ardından başta CHP Şanlıurfa Milletvekili adayı Sayın  meslektaşım Av. Ferhat Karataş’ı ve Siverek ilçemizde  Sayın Ahmet Ersin Bucak’ın ziyaretine gideceğiz. Bizi çok sevindirdiler. Geçmişe dayalı aile ilişkilerimiz vardır. Her iki adaya arkadaşıma teşekkür ediyorum” dedi.Şıhanlıoğlu’nun seçim bürosunu ziyaret eden Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Ahmet  Ersin Bucak, “ Bu tür ziyaretler bizim aile geleneğimizden gelmektedir. 
Mustafa MERT- Fırat BİLEN VİRANŞEHİR (VİRGA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star