Ana Sayfa Eğitim UKÜ Temsilcisinden öğrencilere seminer

UKÜ Temsilcisinden öğrencilere seminer

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi, Eğitim Uzmanı ve İç Mimar Adalet Yıldırım, Batmanlı öğrencilere Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve iç mimarlığı anlattı.

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2015 Cumartesi 16:40
UKÜ Temsilcisinden öğrencilere seminer

ULUSLARARASI Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi, Eğitim Uzman ve İç Mimar Adalet Yıldırım, Batmanlı öğrencilere iç mimarlık mesleğini ve UKܒyü anlattı. Batmanlı öğrenciler, Yıldırım’ın seminerine büyük ilgi gösterdi.

 

Fen Bilimleri Okulları ve Dershaneleri’nin geleneksel hale getirdiği ‘Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleri’, Batman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Öğrenci, veli ve öğretmenlerin büyük ilgi gösterdiği etkinliklerde, katılımcılar UKÜ standına ilgi gösterdi.

 

UKÜ Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi, Eğitim Uzmanı ve İç Mimar Adalet Yıldırım, Fen Bilimleri Okulları ve Dershaneleri’nin geleneksel hale getirdiği etkinliğin her yıl daha fazla ilgi gördüğünü söyledi.

 

Fen Bilimleri Okulları ve Dershanesi Sahibi Muzaffer Sözer’in, eğitim aşığı bir yönetici olduğunu ve Batman’daki eğitim yatırımlarının göz kamaştıracak kaliteye ulaştığını belirten Yıldırım, şöyle dedi:

 

“Yıllardır etkinliğe katılıyoruz. UKÜ olarak hem öğrencilerden, hem velilerden, hem de öğretmenlerden büyük ilgi görüyoruz. Bu ilgi ve alaka bizleri son derece mutlu ediyor. Batman’dan üniversitemize her geçen gün ilginin arttığını görmek, bizleri son derece mutlu ediyor. Bu etkinlik sayesinde öğrencilerle bire bir görüşme imkanı buluyoruz. Öğrencileri, üniversitemiz konusunda yüz yüze görüşerek aydınlatma imkanı buluyoruz. Etkinliği düzenleyen Fen Bilimleri Okulları ve Dershanesi sahibi Muzaffer Sözer ve ekibine teşekkür ediyorum.”

 

İÇ MİMARLIĞI ANLATTI

 

UKÜ Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi, Eğitim Uzmanı ve İç Mimar Adalet Yıldırım, etkinlik kapsamında öğrenci, veli ve öğretmenlere ‘İç Mimarlık Mesleği ve Tarihi Süreci’ hakkında bir seminer de verdi.

 

Yıldırım seminerde öğrenci, veli ve öğretmenlere iç mimarlık mesleği hakkında genel anlamda bilgi vererek, iç mimarlığın kariyer olanakları, tasarım ve inşaat sektöründe iç mimarlığın önemini anlattı.

 

 

Seminer sonunda Fen Bilimleri Okulları ve Dershanesi adına katkılarından dolayı UKÜ Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi, Eğitim Uzmanı ve İç Mimar Adalet Yıldırım’a plaket takdim edildi. Öğrenciler, Yıldırım’la bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi. 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-04-27 23:15:46Fatih Rico

    İstanbul iç mimarlık ofisleri içinde en başarılı bulduğum Team Proje: http://www.teamprj.com Özellikle ofis ve daire tasarımları çok iyi!

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star