Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri UN SANAYİCİ İŞ ADAMLARI URFA’DA

UN SANAYİCİ İŞ ADAMLARI URFA’DA

Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Genel Başkanı Erhan Özmen’in katılımı ve Şanlıurfalı İş Adamı İbrahim İletmişin ev sahipli ile Türkiye’deki iş adamları Şanlıurfa’da toplandı.

Giriş Tarihi: 19 Mart 2015 Perşembe 07:18
UN SANAYİCİ İŞ ADAMLARI URFA’DA

 Özel bir mekanda gerçekleşen Toplantıya, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Genel Başkanı Erhan Özmen, Şanlıurfa Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkanı ve İş Adamı İbrahim İletmişin yanı sıra Türkiye genelindeki Un Fabrikası olan iş adamları katıldı.

 Yaklaşan genel kurul toplantısı ve seçimi öncesi Şanlıurfa’da bir araya gelen iş adamları burada fikir alış verişinde bulundu.

 Toplantı öncesi Ruha TV ye özel açıklamada bulunan Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu Genel Başkanı Erhan Özmen, Türkiye’de un sanayimizin bir çatı örgütü var. Türkiye Un Sanayicileri Federasyonudur.2 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Genel kurul öncesi istişare toplantısı düzenledik. Bize ev sahipliği yapan çok değerli üyemiz ve iş adamı İbrahim İletmişe teşekkür ediyorum” dedi.

 Şanlıurfa Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkanı ve İş Adamı İbrahim İletmiş ise konuşmasında, “Sayın başkanımızın toplantıyı Urfa’da tercik etmesi bizi onurlandırmıştır. Burada Türkiye’nin birçok bölgesinden iş adamları burada ve istişare edeceğiz. Ben tekrardan Bu toplantıyı Urfa’da düzenlenmesinden dolayı teşekkür ediyorum.”Diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık