Ana Sayfa Urfa Haberleri Üniversite’de 1 Mart Kutlaması

Üniversite’de 1 Mart Kutlaması

Harran Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Muhasebe Programı, 1 Mart Muhasebeciler Gününü, düzenlediği panel ve sıra gecesiyle kutladı.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2012 Cuma 11:37
Üniversite’de 1 Mart Kutlaması
Üniversitenin Eyyübiye Yerleşkesinde bulunan Prof.Dr. Hüseyin Apan salonunda düzenlenen “Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik Mesleğinin Dünü Bugünü” konulu panele Şanlıurfa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Nihat Taş, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekanı Prof.Dr. Abuzer Pınar, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu müdürü Prof.Dr. Tuncer Demir, Öğretim Görevlileri Necmi Dedeoğlu ve M.Ali Cevheri konuşmacı olarak katıldılar.
Muhasebenin önemi, geçmişi ve günümüzde muhasebecilik mesleğinin çağa entegre olması ve muhasebe okuyan öğrencilerin istihdam edilmesi konularının konuşulduğu panele Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu akademisyenleri, Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda muhasebe öğrenimi gören öğrenciler katıldılar.
Hazırlanan kutlama programı Harran Kafeteryada düzenlenen sıra gecesi ile devam etti. Üniversite Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil Mutlu’nunda katıldığı sıra gecesinde çalınan müzikle öğrenciler halay çektiler.
Üniversite Rektörü Prof.Dr İbrahim Halil Mutlu katılımcılara teşekkür ederek Şanlıurfa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Nihat Taş’a günün anısına bir plaket takdim etti.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star