Ana Sayfa Magazin Ünlü İki Türkücüye Fuhuş Baskını(Güncellendi)

Ünlü İki Türkücüye Fuhuş Baskını(Güncellendi)

Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan dün gece polis tarafından gözaltına alındı. İşte gözaltı olayının perde arkası.

Giriş Tarihi: 29 Ekim 2011 Cumartesi 11:09
Ünlü İki Türkücüye Fuhuş Baskını(Güncellendi)
Özel bir davete katılmak üzere birçok konukla birlikte Ankara'da olan iki ünlü türkücü Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan gecenin sonunda, Ankara dışından gelen konuklar gibi geceyi geçirmek üzere bir otele gitti. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; gecenin ilerleyen saatlerinde odalarına iki hayat kadını çağırdıkları ve onlarla birlikte oldukları öğrenilen Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan, hayat kadınlarına paralarını ödemeyince aralarında tartışma çıktı. Polise başvuran hayat kadınlarının ardından otele ahlak masası ekipleri geldi ve hem Nihat Doğan'ı hem de İzzet Yıldızhan'ı sorguları alınmak üzere polis merkezine götürdüler.

Nihat Doğan, İstanbul'daki menajeriyle yaptığı telefon görüşmesinde İzzet Yıldızhan'ın kendisini yaktığını, yaşanan olaylarla hiçbir ilgisi bulunmadığını belirtti.

Geceyi emniyette geçiren Yıldızdan ve Doğan, Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdi. İfadelerin alınmasının ardından Doğan serbest bırakılırken, Yıldızhan adliyeye sevk edildi. Adliyedeki sorgusunun ardından serbest bırakılan Yıldızhan, açıklama yapmayacağını söyledi.(sabah)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık