Ana Sayfa Ekonomi Urfa, Almanya Direkt Uçak Seferleri Başlıyor

Urfa, Almanya Direkt Uçak Seferleri Başlıyor

Avrupa Parlamentosu Eski Milletvekili ve İşadamı Vural Öğer, Almanya Şanlıurfa uçak seferlerinin başlatılması için düğmeye bastı.

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2011 Çarşamba 11:50
Urfa, Almanya Direkt Uçak Seferleri Başlıyor
Geçtiğimiz aylarda Öğer Tur’u 30 milyon dolara İngiliz Turizm Devi Thomas Cook’a satmasıyla dikkatleri üzerine çeken Avrupa Parlamentosu Eski Milletvekili ve İşadamı Vural Öğer, Almanya Şanlıurfa uçak seferlerinin başlatılması için düğmeye bastı.Uçak seferlerinin Temmuz 2011 tarihinde başlaması için hazırlıklara başlandı.

Geçtiğimiz ay Şanlıurfa Belediyesinin davetlisi olarak kente gelen Vural Öğer, Urfa’ya bir butik otel yaptırmayı ve Almanya Urfa Uçak seferlerini başlatmayı gündemini almıştı.

Verdiği sözde duran ve bu gün ekibini kente gönderen işadamı Vural Öger, Almanya Urfa uçak seferlerinin başlatılması için ön hazırlıkları başlattı. Belediyeden Almanya Urfa uçak seferlerinin tanıtımı konusunda destek isteyen Öğer Türk Tur Türkiye Müdürü Adil Serim, kendileri de Almanya’da tanıtımlara başlayacaklarını söyledi. Şanlıurfa’daki turizm acentelerini da gezdiklerini aktaran Öğer Türk Tur, Türkiye Müdürü Adil Serim,”Bu arkadaşları uçuşlara başlayacağımızı söyledik. Hazırlıklarını yapmaları konusunda uyarılarda bulunduk Şimdi de Şanlıurfa Belediye Başkanımız Ahmet Eşref Fakıbaba’yı ziyaret ederek ona da çalışmalarımız hakkında bilgi verdik.”dedi


SEFERLER TEMMUZ’DA BAŞLIYOR


Avrupa Parlamentosu Eski Milletvekili ve İşadamı Vural Öğer’in gönderdiği heyeti makamında kabul eden Başkan Fakıbaba da, “ Vural beye çok teşekkür ediyoruz. Bizlere verdiği sözde durdu. İnşallah temmuz ayında Almanya Urfa uçak seferlerini başlatacaklar. Bizler de Almanya Urfa uçak seferlerinin başlayacağı ile alakalı tanıtım desteğimizi vereceğiz. Almanya Urfa seferlerinin başlaması şehrimizin turizmine önemli katkıları olacağına inanıyorum.”ifadelerini kullandı
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ASTOR filosunu güçlendirdi

ASTOR filosunu güçlendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık