Ana Sayfa Urfa Haberleri Urfa GAP Hava Alanında Bekleyiş Sürüyor

Urfa GAP Hava Alanında Bekleyiş Sürüyor

GAP Havaalanınında elektrik arızasından dolayı uçuşlar askıya alındı,yüzlerce yolcu ve yolcu yakını Gap Havaalanında mahsur kaldı...Hergün bir sıkıntının yaşandığı havaalanı artık kapatılsın ve vatandaş bu dertlerden kurtulsun...

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2012 Salı 16:17
Urfa GAP Hava Alanında Bekleyiş Sürüyor
Bugün öğlen saat 14:00'dan beri yaşanan meydana elektrik arızası akşama kadar devam etti. Ankara ve İstanbul seferleri ise havaalanında elektrik olmadığından dolayı bütün yolcular ve yakınlarından oluşan yüzlerce kişi havaalanında bekliyor.
Bir haftadan beri elektrik tesisatlarındaki arızanın halen giderilmediği Gap Havaalanında bütün jenaratörler ve güç kaynaklarıda çalışamaz hale geldi....
Ankara-Urfa seferini yapan Anadolu Jet firması Urfa GAP Havaalanında elektrik arızası nedeniyle yolcuları uçakta bekletiyor.
Bu arada Urfa'dan Ankara'ya gidecek olan yolcular da Urfa GAP Havaalanında bekleyişini sürdürüyor. Karanlıkta bekleyen yüzlerce yolcu ve yakınları perişan olduklarını dile getirerek "Her gün Gap Havaalanına gelirken acaba nasıl bir problemle karşılacağız diye korkarak ve sıkıntılı geliyoruz." şeklinde konuştu.
Havaalanı yetkilileri arızanın giderilmesi için yoğun çaba sarfettiklerini söylediler.
Urfa'dan defalarca getirttirilen elektrikçiler şuana kadar sorunu çözemediler...
(Urfapress.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık