Ana Sayfa Urfa Haberleri Urfa Haber artık cepte!

Urfa Haber artık cepte!

Urfa Haber'in mobil uygulaması ile en son haberler, türkiye, dünya, gündem ve spor haberleri artık Urfa Haber - NOKIA iş birliği ile anında cep telefonunuzda! hem de ücretsiz olarak.

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2012 Perşembe 07:37
Urfa Haber  artık cepte!
Dünyanın bir numaralı telefon üreticisi NOKİA firması ile Urfa Haber'in ortak iş birliği ile hayata geçirilen proje ile Urfa Haber okurları Urfa ile ilgili haberlere daha hızlı güncel olarak ulaşabilecek.


NOKİA Cep telefonu firması ile Urfa Haber'in özel anlaşması sonucu mobil uygulama programı ile artık Urfa Haber okurları cep telefonlarına ücretsiz olarak indircekleri yazılımla bulundukları her yerden anında Urfa, Türkiye ve Dünya gündemine dair haberlere anında hızlı erişebilme imkanına kavuşuyor.


Konuya ilişkin bir açıklama yapan Urfa Haber imtiyaz sahibi Ahin Güneş " 2011 yılı sonlarında dünyanın bir numaralı cep telefonu üretici firması Nokia'nın bizimle yaptığı görüşmeler sonucunda vardığımız mutabakat neticesinde cep telefonları için ücretsiz olan bu uygulamayı okurlarımızın hizmetine sunduk. Nokia firması hali hazırdaki bu hizmeti Haber ve Gazete yayını konusunda Türkiye'deki ulusal medya kuruluşlarından Hürriyet, Sabah, Milliyet, NTV, CNN ve İnternet Haber gibi yayın organlarına veriyor. Nokia firmasının Urfa Haber'i de bu uygulama programına dahil etmesi, yaklaşık 14 yıldır internet üzerinden yayın yapan Urfa Haber'in gerçek gücünü göstermektedir. Ve Urfa Haber bu gücünü 14 yıldır destek veren siz okurlarından almaktadır. Urfa Haber'in geldiği bu nokta da Urfa Haber'e 14 yıldır destek veren değerli okurlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Sonuç olarak Nokia'nın Urfa Haber'i tercih ediyor olması da gösteriyor ki, Urfa'nın lider haber sitesi başkalarının kamuoyunu yanıltarak verdiği reklam kampanyasında ki dile getirdiği sitelerin aksine Urfa Haber olduğunu ortaya koyuyor. Çünkü, Urfa Haber yayına başladığı ilk günden bu güne, yaptığı atılım ve gelişmelerle en fazla taklit edilen, örnek ve baz alınan haber sitesdir. Urfa Haber, Urfa'da İsmi taklit edilerek haber sitesi açılan yayın organıdır. Urfa Haber 14 yıldır asla ödün vermediği yayın ilkeleri ve okurlarının desteği ile bir numaradır. Okurlarımıza bizi bir numara yaptıkları için şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.


Urfa Haber Mobil Uygulama'yı cep telefonuna indirmek isteyen okurlar Nokia firmasının resmi program sitesindeki http://store.ovi.com/content/244143 adresine girerek yada aşağıdaki reklama tıklayarak söz konusu mobil uygulamayı cep telefonlarına mesajla veya bilgisayarlarına direkt indirerek kullanmaya başlayabiliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık