Ana Sayfa Teknoloji Urfa Haber'den Okurlarına Büyük Hizmet.

Urfa Haber'den Okurlarına Büyük Hizmet.

Urfa Haber okurlarına daha iyi hizmet için dünyanın en büyük sistem sitesi Alexa.com ile anlaştı. Artık Urfa Haber daha hızlı ve daha gelişmiş sisteme sahip..

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2011 Cumartesi 10:51
Urfa Haber'den Okurlarına Büyük Hizmet.
Şanlıurfa'nın ilk internet gazetesi Urfa Haber okurlarına daha iyi hizmet için dünyanın en büyük istatistik ve web siteleri destek sitesi Alexa .com ile anlaşarak okurlarına özel ücretsiz tollbar hizmeti vermeye başladı.

Urfa Haber'in okurları için www.alexa.com ile yaptığı anlaşma ile okurlarına daha kapsamlı daha geniş hizmet verecek. Okurların bu hizmetten yararlanabilmesi için www.alexa.com tarafından Urfa Haber için özel olarak hazırlanan Urfa Haber Tollbar (Araç Çubuğu'nu) aşağıdaki linkten indirip kurmaları gerekiyor.

Urfa Haber özel tollbarı bilgisayarlarına indirp kuran okurlar, urfahaberin haber sayfalarına daha hızlı erişecek, tollbardaki özellikler sayaesinde kategori sayfalarını daha rahat ve hızlı görüntüleyecek. Ayrıca tolbardaki facebook butuonu sayesinde okurlar gerek urfahaber'in ve gerekse kendi facebook sayfalarına anında erişebilecek.

Yine tolbardaki arama kutucuğunu kullanan okurlar hem urfahaberin arşivine hem de aradıkları başka bilgiyi anında bulabilecek.

Urfahaber'in okurları için www.alexa.com tarafından hazırlanan ücretsiz tollbarı indirmek için aşağıdaki linke tıklamaları ve programı kurmaları yeterli.

Tollbar örneğini görmek için tıklayın:
Tollbarı indirip kurmak için tıklayın  :
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık