Ana Sayfa Urfa Haberleri Urfa Haber'e üç ödül.

Urfa Haber'e üç ödül.

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından geleneksel olarak düzenelen gazetecilik yarışmasında Urfa Haber üç ödüle layık görüldü.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2012 Cumartesi 17:18
Urfa Haber'e üç ödül.
Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından ilki geçen yıl düzenlenen "Yılın Gazetecilik Yarışması "nın ikincisi Şanlıurfa'da düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Urfa City Alış veriş merkezi konferans salonunda düzenlen törenle "Yılın Gazetecilik Yarışması"nda derceye girenlere ödülleri verildi.

Haber, Görsel Haber, Röportaj, Tv Programcılığı, Radyo Programcılığı ve Köşe Yazısı kategorisinde yapılan yarışmada Urfa Haber, Röportaj Köşe Yazısı ve Jüri Özel Ödülü ile ödüllendirilerek 3 ödüle layık görüldü.

Söz konusu yarışmada Röportaj Dalında sitemiz köşe yazarı ve yayın kurulu üyesi Bermal Melik, yurt dışında yaşayan kürt siyasetçi  Yaşar Kaya ile yaptığı "Ülkeme Döneceğim" başlıklı  röportajı ile birincilik ödülünü, sitemiz köşe yazarı Ahin Güneş "Urfa'da Tefecilik Hikayeleri" başlıklı köşe yazısı ile üçüncülük ödülünü, sitemiz Genel Yayın Yönetmeni Naci İpek ise meslekte 60. yılı dolayısı ile Basın Vefa ödülü  aldı.

Ödül gecesinde Van depreminde hayatını kaybeden Doğan Haber Ajansı muhabirleri Cem Emir ve Sabahattin Yılmaz'a da jüri özel ödülü verildi. Cem Emir ve Sabahattin Yılmaz'ın ödüllerini hayatını kaybeden gazetecilerin ailesine verilmek üzere DHA Şanlıurfa Büro Şefi Hasan Kırmızıtaş tarafından alındı.


Ödül gecesinde diğer dallarda ödül alanlar ise aşağıdaki isimlerden oluştu.
Haber Dalı
1.  Mustafa Arısüt (İpekyol Gazetesi) 2. Eçber Ayaydın (Anadolu Ajansı) 3. Müslüm Abacı ( Akşam Gazetesi)

Köşe Yazısı
1. Orçun Altıparmak (Kanal Urfa) 2. Mahmut Kaya (GAP Gündemi) 3'lük ödülünü iki gazeteci paylaştı.  Ahin GÜNEŞ (Urfa Haber),  Yusuf Sabri Dişli (Şanlıurfa Sembol Gazetesi)

Röportaj Dalında
1. Bermal Melik (Urfa Haber) 2. Cüneyt Altıparmak (İpekyol Gazetesi) 3. Uğur Budak ( Sembol Gazetesi)

Naci İpek Basın Vefa ödülü  (Urfa Haber)YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık