Ana Sayfa Urfa Haberleri URFA SOKAKLARI BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ ALDI

URFA SOKAKLARI BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ ALDI

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Şubesinin Mozaik Fotoğraf ve Sinema Platformu 2 Bin 700 fotoğrafçının 12 bin fotoğrafla katıldığı yarışmada birincilik ödülünü aldı.

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2014 Perşembe 09:34
URFA SOKAKLARI BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ ALDI

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan TMMOB Ziraat Mühendisleri OdasıŞanlıurfa Şubesi Başkanı Yrd.Doç.Dr. Ali Rıza Öztürkmen, bir çok sosyal aktiviteleri oda olarak yaptıklarını belirek şunları söyledi:

"Mozaik Fotoğraf ve Sinema Platformuyla bir çok sosyal projeler gerçekleştiriyoruz. Grup üyesi arkadaşlarımız Dr. Ergün Karadağ? ve İsmail Şeyhanlı'nın Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonunun düzenlediği "Nesiller Boyu Gülümseyin" fotoğraf yarışmasında almış oldukları dereceler bizleri mutlu etmiştir. Grup arkadaşlarımızı ilimiz ve fotoğraf severler adına kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Urfa Sokaklarının gizemini ve güzelliğini vurgulayan fotoğrafları ilimize büyük katkılar sağlamıştır" dedi.

Ayrıca Yarışmada, İkinci Muhammet Bayar (İstanbul) ve Üçüncü Orhan Köse (Ankara) oldu. Mozaik Fotoğraf Sinema Platformu Grup Üyesi İsmail Şeyhanlı'nın iki fotoğrafı ise Mansiyon ödülü aldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star