Ana Sayfa Kültür/Sanat Urfa turizmi için bir araya geldiler

Urfa turizmi için bir araya geldiler

Şanlıurfa’nın tanıtımına yönelik turizm fuarlarına katılımı öngören turizm toplantısı Şanlıurfa Valiliğinde gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 12 Ekim 2016 Çarşamba 00:00
Urfa turizmi için bir araya geldiler

Şanlıurfa Valiliği Toplantı Salonunda Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; 2017 yılında düzenlenecek olan ulusal ve uluslar arası turizm fuarlarına Şanlıurfa olarak katılım konuları görüşüldü.

Alternatif fuarların masaya yatırıldığı toplantıda ayrıca katılımın muhtemel olduğu fuarlarda Şanlıurfa’nın öne çıkarılması gereken yönleri de ele alındı. Özellikle Halfeti’de dalış turizminin büyük bir potansiyel olarak beklediğini belirten Vali Yardımcısı Yılmaz; bu konunun mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Vali Yardımcısı Cengizhan Yılmaz’ın başkanlık ettiği toplantıya; İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ekrem Ayaz, Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü Belediyesi yetkilileri ve sektör temsilcileri katıldı.

YORUMLAR
  • yorum2016-10-12 16:43:13turzm

    syn vali yardımcımız en başta bu işe gönül veren turzmcileri gezin masasında oturan müdürlerden bu iş olmaz fuarda köfte legeni arkasında kaçıyorlar harranda tuvalet sıkıntısı halfatide öylesine yeride esnafı gezin birlik olursa bu iş olur sıra gecelerine düzen getirin millet para kazansın malesef herkeste benlik var toplayın saysan kaçkişi olurki urfa herkese yeter

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkanlardan Öncel ailesine ziyaret

Başkanlardan Öncel ailesine ziyaret

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star