Ana Sayfa Urfa Haberleri Urfa'da güvenlik zaifiyeti!

Urfa'da güvenlik zaifiyeti!

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesi AliGör bölgesinde sabah meydana gelen bombalı saldırıda güvenlik zaifiyeti olduğu öne sürüldü.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2015 Cuma 10:07
Urfa'da güvenlik zaifiyeti!

Özellikle Suriye sınırına yakın bölge olması münasebetiyle bir çok olayların yaşandığı Suriye'deki olumsuzların Şanlıurfa'da yaşanmaması için Yıllardır önlem alan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü bugün sınıfta kaldı.

 Özellikle Kobani'deki sıcak gelişmeler nedeniyle bölgede güvenlik düzeyinin en üst düzeyde olması gerekirken ne yazık ki polis noktasına metrelerce kala kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından bombalı saldırı gerçekleşmiş yaşanan patlamada 1 polis olmak üzere 2 kişi yaralanmıştı.

 Yaşanan bu olaylar sonrası Şanlıurfa Valiliği tarafından yapılan açıklamada da yaşanan olayın terör saldırısı olduğu açıklanmış fakat istihbarat konusunda önlem alınmadığı gün yüzüne çıkmaya başlanırken Başta Şanlıurfa merkez olmak üzere bir çok bölgede güvenlik ne safhada olduğunu ise bir kez daha ortaya çıkarmış oldu.

 Güvenlik noktasına metrelerce kala bir polis noktasına saldırıda kimsenin yaşamını yitirmemesi herkesimi mutlu ederken Emniyet Müdürlüğnün ise neden bu olayın önlenmesi için istihbarati çalışmadığı ise akıllara kazındı.

 

YORUMLAR
  • yorum2015-02-13 13:49:27hakan

    ne guvenlıkğı ne halı dagdan ınen surıyeden gelen artık kımın ne oldugunu anlayamadıgımız bır sehırde yasıyoz allah herkesı korusun guvenlık önlemlerı son safaya cıkamsı gerekıyo bu surıyelılerı cadırlara koyup dısarı bırakılmamalı artık huzur ıçınde yasamak ıstıyoruz mıllet coluk cocugunu alıp bır yere gezmeye cıkamıyor

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık