Ana Sayfa Ekonomi Urfa'da Ucuz LPG Kuyruğu

Urfa'da Ucuz LPG Kuyruğu

Şanlıurfa'da dün sabah saatlerinde bir petrol istasyonun LPG fiyatını düşürmesi ile başlayan rekabet gün boyunca yayıldı. Urfa'da petrol istasyonları sahipleri sosyal medya hesaplarından 'LPG Bizde Daha Ucuz' fotoğrafları paylaşarak halkı LPG almaya davet etti.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2016 Salı 12:52
Urfa'da Ucuz LPG Kuyruğu

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde en yüksek fiyattan LPG kullanan Urfalı sürücüler, bir petrol istasyonunun fiyatları düşürmesiyle birlikte sürücülerin yoğun ilgisini gördü.
Urfa'da bir petrol istasyonu LPG fiyatlarını düşürünce sürücülerin akınına uğradı.

SÜRÜCÜLERİN İMDADINA YETİŞTİ

Şanlıurfa merkezde LPG fiyatlarının ilçeler ve çevre illere göre 40-50 kuruş yüksek fiyata satılmasından sürekli şikayet eden sürücüler, LPG fiyatlarının 2.15 kuruştan satışa sunan petrol istasyonuna akın etti. Sürücülerden Ahmet Tekin, çevre il ve ilçelere göre Urfa'da LPG fiyatlarının çok yüksek olduğunu belirterek, “Buradan Akçakale'ye gidiyorsun LPG fiyatları 1.90-1.99’a satılırken, Urfa merkezdeki petrol istasyonları anlaşmış 2.85’den aşağı alamıyorsun. Yine Ankara’ya gidiyorsun, çevre illere gidiyorsun fiyatlar düşük. Urfa'da fiyatlar çok yüksek tutuluyor. Bu petrol istasyonu LPG’yi 2.15 TL’den sattığını öğrendik, biz de buraya geldi, LPG’yi buradan alıyoruz. Urfalının sesine kulak verip ucuz LPG sunan petrol istasyonumuza ve sahiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR
  • yorum2016-11-19 16:38:04aaaaaaaaaaaa

    adıyamanda da istasyonlar 70-80 kuruş zam yapmışlardı ...adıyamanda bir istasyon fiyatları düşürmüş.ama tabelada değil para öderken az ödüyorsunuz haberiniz olsun.....yerini söylemem arayan bulur.en az 35 kuruş daha ucuz.normal lpg 2.88 tl kazık yemeyin..oda zam yapmasa bilmem

  • yorum2016-10-04 18:38:37Urfalı

    Yeni hal yanındaki aytemizden 2.19 tl ye aldım. Karşısında Türkiye petrollerinde 2.25 tl idi

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık