Ana Sayfa Güncel Urfa`daki Kurumlardan İhraç Edilenler Listesi

Urfa`daki Kurumlardan İhraç Edilenler Listesi

Şanlıurfa'daki tüm kurumlarda 1 Eylül 2016 tarihli 672 ve 673 sayılı Kanun Hükmünde Kararname şoku yaşanıyor. Urfa'daki bir çok müdürlükte ihraçlar var. işte kurum kürüm ihraç edilenlerin isim listesi.

Giriş Tarihi: 2 Eylül 2016 Cuma 17:28
Urfa`daki Kurumlardan İhraç Edilenler Listesi

672, 673 ve 674 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) gece yarısı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan kararname ile kamu kurumlarında adeta KHK depremi meydana geldi. Kararname ile binlerce kişi görevlerinden ihraç edilirken söz konusu kişilere herhangi bir şekilde tebligat yapılmayacağı ve haklarında özel kanun hükümlerine göre kanun tebliğ edileceği öğrenildi.

 

Kanun hükmünde kararnamelerle Şanlıurfa’da da kamu kurumlarında büyük ihraç dalgası yaşandı. Kamu kurumlarında görevli bulunan 822 kişi bir daha kadroya dönme şansları da ellerinden alınarak ihraç edildi. Şanlıurfa’da en fazla ihraç ise Milli Eğitim Müdürlüğünde meydana geldi.

 

Şanlıurfa’da bütün unvanları ellerinden alınarak görevlerinden ihraç edilenlerin çalıştıkları kurumlar ile birlikte tam listesi şöyle;

 

Sağlık Bakanlığı'na bağlı çalışan görevden ihraç edilenler
1. Saadet Sertkaya-Hemşire/Birecik
2. Abdulkadir Güngör-Sağuk Memuru/Bozova
3. Can Demir-Uzman Tabip/Eyyübiye
4. Fatma Akgöz-Hemşire/ Eyyübiye
5. İsmail Gümüşkolan-Sağlık Teknikeri/Eyyübiye
6. Mehmet Hamza Halıcı-Diş Tabibi/Eyyübiye
7. Şıhmüslüm Yağ-Sağlık Memuru/Eyyübiye
8. Salman Copurkuyu-Sağlık Teknikeri/Halfeti
9. Ali Horzum-Sağlık Teknikeri/Haliliye
10. Aslı Polat-Hemşire/Haliliye
11. Ayşe Aygün-Uzman Tabip/ Haliliye
12. Ayşeçelük-Hemşire/Haliliye
13. Cengiz Dursun-Sağlık Memuru/Haliliye
14. Durdu Danacı-Sağlık Memuru/Haliliye
15. Esma Arslan-Sağ Lik Tekniker/Haliliye
16. Fadime Yasul-Hemşire/Haliliye
17. Haşan Cört-Sağlık Memuru/Haliliye
18. İsa Canayaz-Hemşire/Haliliye
19. Mahmut Tek-Mühendis/Haliliye
20. Mehmet Latif Şen Bahar-Veri Hazırlama Ve Kont. İ$Lt. /Haliliye
21. Meymune Özdemir-Hemşire/Haliliye
22. Ömertasık-Hemşire/Haliliye
23. Rahim Çon-Uzman Tabip/Haliliye
24. Recep Risvanlı-Hemşire/Haliliye
25. Sedat Kılıç-Sağlık Memuru/Haliliye
26. Semiha Aygün - Araştırmacı/Haliliye
27. Ünzile Polat - Hemşire / Haliliye
28. Ahmet Bayat - Uzman Tabip /Harran
29. Alper Korkmaz - Hemşire /Harran
30. Fatma Sahan - Sağlık teknisyeni / Harran
31. Hatice Avcı - Hemşire /Hilvan
32. Hülya Bulut - Sağlık Memuru/Hilvan
33. Yener Keskin - Sağlık Memuru / Hilvan
34. Ahmet Çiçek - Eczacı /Karaköprü
35. Ahmet Uğur Öğretmen - Hemşire/Karaköprü
36. Banu Paksoy - Hemşire /Karaköprü
37. Barboros Erdal - Sağlık Memuru /Karaköprü
38. Bekir Akkutıu - Hemşire /Karaköprü
39. Elif Arslan - Hemşire /Karaköprü
40. Eylem Alıcı - Ebe /Karaköprü
41. Gülay Karatay - Sağlık Teknikeri /Karaköprü
42. İsa Akçe-Hemşire /Karaköprü
43. İslim Büsra Dağyudan -Diyetisyen /Karaköprü
44. Mahmut Fırat-Sağlık Teknikeri /Karaköprü
45. Mehmet Celal Aktar -Hemşire/Karaköprü
46. Meralaydın-Hemşire /Karaköprü
47. Muhammed Akbaş-Hemşire/Karaköprü
48. Rukiye Özen-Hemşire/Karaköprü
49. Selhaddin Çoban -Sağlık Teknikeri /Karaköprü

 


Gıda Tarım Ve Hayvancılık


1. Abidin Alıcı Tekniker Şanlıurfa Gthb
2. Ahmet Karaca Mühendis Şanlıurfa Gthb
3. Ali Rıza Toprak Mühendis Şanlıurfa Gthb
4. Bayram Topal Veteriner Hekim Şanlıurfa Gthb
5. Burhan Kanal Veteriner Hekim Şanlıurfa Gthb
6. Emin Demir Tekniker Şanlıurfa Gthb
7. Ertuğrul Raşit Benal Veteriner Hekim Şanlıurfa Gthb
8. Faruk Yılmaz Veteriner Hekim Şanlıurfa Gthb
9. Gökhan Dede Veteriner Hekim Şanlıurfa Gthb
10. İsmet Geyik Veteriner Hekim Şanlıurfa Gthb
11. Kemal Kayış Programcı Şanlıurfa Gthb
12. Mahmut bozkurt Mühendis Şanlıurfa Gthb


Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı


1. Reha Menderes Koksal Uzman Şaniıurfa/Karaköprü
2. Gülsen Korkmaztezsevin Uzman Şanlıurfa/Karaköprü
3. Muharrem Tezsevin Bilgisayar İşletmeni Şaniıurfa/Karaköprü
4. Ömer Faruk Özmen Bilgisayar İşletmeni Şanlıurfa/Karaköprü
5. Mehmet Emin Baysal Şoför Şanlıurfa/Karaköprü
6. Ahmet Tokdemir Uzman Şanlıurfa/Karaköprü
7. Ali Kibaroğlu Daimi İşçi Şanlıurfa/Karaköprü
8. Şefik Gündoğdu Geçici İşçi Şanlıurfa/Karaköprü
9. Nedret Özel Geçici İşçi Şanlıurfa/Karaköprü
10. Emine Demir Uzman Şanlıurfa/Karaköprü
11. Mustafa Koşar Uzman Şanlıurfa/Karaköprü
12. İsmail Yaman Mühendis Şanlıurfa/Karaköprü


Harran Üniversitesi'nde görevden ihraç edilenler


Abdurrahman Elmalı (Profesör)
Ahmet Baytak (Yardımcı Doçent)
Ahmet Bedir (Profesör)
Ahmet Boyacı (Doçent)
Ahmet Sait Yayla (Profesör)
Ahmet Tutolu (Doçent)
Ayşe Sülöney Kurnaz (Yardımcı Doçent)
Aytekîn Yelay (Yardımcı Doçent)
Baki Türkkan (Yardımcı Doçent)
Beyazıt Yaşar Seyhan (Yardımcı Doçent)
Ekrem Muş (Doçent)
Emel Yiğit Karakaş (Yardımcı Doçent)
Emin Şavik (Yardımcı Doçent)
Ethem Özdal (Araştırma Görevlisi)
Fatıma Nurefşan Boyacı (Doçent)
Fatih Kurnaz (Doçent)
Fatih Mehmet Adı Belli (Yardımcı Doçent)
Ferhat Bozkuş (Doçent)
Gökhan Urhan (Araştırma Görevlisi)
Hakan Büyükhatipoğlu (Doçent)
Halil Bilecen (Yardımcı Doçent)
Hasan Bilinç (Yardımcı Doçent)
Hasan Bozaslan (Öğretim Görevlisi)
Hasan Büyükaslan (Yardımcı Doçent)
Hasan Çeçe (Doçent)
Hasan Hüsnü Yüce (Doçent)
Hasan Karaca (Araştırma Görevlisi)
Hasan Türkmen (Profesör)
Hatice Sezen (Yardımcı Doçent)
İbrahim Fatih Karababa (Yardımcı Doçent)
İbrahm Tobi (Yardımcı Doçent)
Lokman Varışlı (Yardımcı Doçent)
Mahmut Abuhandan (Doçent)
Mehmet Salih Aydın (Yardımcı Doçent)
Mevlüt Eren (Araştırma Görevlisi)
Murat Arcagök (Araştırma Görevlisi)
Musa Günay (Yardımcı Doçent)
Mustafa Baytar (Yardımcı Doçent)
Mustafa Karapirli (Doçent)
Namık Kemal Karabiber (Doçent)
Nurten Aksoy (Profesör)
Nurullah Kayışoğlu (Yardımcı Doçent)
Orhan Gözeneli (Yardımcı Doçent)
Selman Uğuz (Doçent)
Süleyman Sivri (Yardımcı Doçent)
Şeref Karahan (Öğretim Görevlisi)
Tijen Demiralsert (Doçent)
Timuçin Aydoğan (Doçent)
Veysel Asoğlu (Yardımcı Doçent)
Yakup Oflaz (Araştırma Görevlisi)
Yakup Talha Elmalı (Araştırma Görevlisi)
Yusuf Sezen (Doçent)
Zafer Kiraz (Araştırma Görevlisi)
Zafer Uyar (Yardımcı Doçent)
Zehra Edisan (Yardımcı Doçent)
Zekeriya Kaya (Doçent)


Diyanet'e bağlı kurumlarda görevlerinden ihraç edilenler


1. Yusuf Yektir – Uzman Vaiz / Şanlıurfa
2. Mahmut Tuz – İlçe Müftüsü/Birecik
3. Yakup Çalışkan-İmam Hatip/Bozova
4. Mustafa Bilen- İmam Hatip/Eyyübiye
5. Yusuf Şulul- İmam Hatip/Eyyübiye
6. Abdullah Turan- İmam Hatip/Haliliye
7. İsa Akkuzu- İmam Hatip/Haliliye
8. Mahmut Nedim Mevlütoğlu- İmam Hatip/Haliliye
9. Mehmet Şah Küçükoğlu- İmam Hatip/Haliliye
10. Mehmet Şıbak- İmam Hatip/Haliliye
11. Mustafa Yunusoğlu- İmam Hatip/Haliliye
12. Recep Kılıç- İmam Hatip/Haliliye
13. Yusuf Alkan- İmam Hatip/Haliliye
14. Mehmet Ali Büyük- Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye
15. Yasemin Oğuz-Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye
16. Zeynep Kara- Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye
17. Sultan Temel-Vaiz/Harran
18. Yakup Büyük-Vhki/Harran
19. Adem Kem-İmam Hatip/Hilvan
20. Enver Kılıç-İmam Hatip/Hilvan
21. Ali Uşaklı-İmam Hatip/Karaköprü
22. Bayram Akbaba-İmam Hatip/Karaköprü
23. Mahmut Uşaklı-İmam Hatip/Karaköprü
24. Mehmet Yılancı İmam Hatip/Karaköprü
25. Süheyla Kaya-Kuran Kursu Öğreticisi/Karaköprü
26. Bekir Beşkat-Uzman İmam Hatip/Karaköprü
27. Eyüp Karadağ-4/B.İ.H./ Siverek
28. Ömer Faruk Yüksel-İmam Hatip/Suruç


Urfa Elektrik Üretimi A.Ş. Genel Müdürlüğü


1. Ahmet Şahin-Teknik Şef/Bozova
2. Hazer Karataş-İşçi/Bozova
3. Osman Çiftçi-Baş mühendis/Bozova
4. Sema Şahin-VHKİ/Bozova
5. Süleyman Aslan-İşçi/Bozova


TSK’da görevden alınanlar


1. J. Asb. Kd. Çvş. İrfan Çetinkaya
2. J. Asb. Kd. Çvş Mehmt Mustafa Ekici
3. J. Asb. Üçvş. Aydın Gül
4. J. Asb. Çvş Atanur Çoban
5. J. Asb. Çvş Abdurrahman Selim Balkan


Kültür Turizm Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda görevden ihraç edilenler


1. Fikret Bakır-Mühendis/Kültür Turizm Bakanlığı
2. Halil İstemi-Kütüphane Müdürü/Kültür Turizm Bakanlığı
3. Muhammed Taha Çevik-Mühendis/ Kültür Turizm Bakanlığı
4. Ömer Arıca-Tekniker/ Kültür Turizm Bakanlığı
5. Yusuf Koyuncu-Müze Araştırmacısı/ Kültür Turizm Bakanlığı


Gelir İdaresi Başkanlığı


1. Ahmet Makal-Gelir Uzmanı
2. İbrahim Güngör Ücdağ- Gelir Uzmanı
3. Mehmet Efendioğlu-Gelir Uzmanı
4. İbrahim Çağdaş-Gelir Uzmanı
5. Emrah Karaaslan- Gelir Uzmanı
6. İsmail Ademoğlu -Getir Uzmanı
7. Şule Kara-Gelir Uzmanı
8. Ali Selman-Şoför
9. Abdulkadir Kaplaner-Şoför
10. Mehmet Bakırcı -Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni
11. Halil Uçar-Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni
12. Mahmut Çerçi- Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni
13. Demet Fakiroğlu-Veri Hazırlama Vf, Kont.İşletmeni
14. Hüseyin Özkan-Veznedar


Sosyal Güvenlik Kurumu'nda görevden ihraç edilenler


1. Abdulkadir Baydilli-Memur/Merkez
2. Bekir Karademir-Sosyal Güvenlik Denetmeni/Merkez
3. İshak İlhan-VHKİ/Merkez
4. Mehmet Baran-VHKİ/Merkez
5. Mehmet Kanat-Memur/Merkez
6. Mustafa Gülhan-Memur/Merkez
7. Müslüm Aksoy-SGM Müdür Yardımcısı/Merkez
8. Nurcan Köksal-VHKİ/Merkez
9. Sena Acar Aslan-Eczacı/Merkez
10. Hşim Ertaş-SGM Müdürü/Hilvan
11. İsmail Tok-VHKİ/Merkez


Maliye


1. Kürşat Güney-Memur/Eyyübiye
2. Abdülkadir Çelik-Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni/Siverek
3. Müslüm Eren Soy-Gelir Uzman Yardımcısı/Merkez
MEB'den de 613 Öğretmen görevden ihraç edildi.

Diğer kurumlarda görevden ihraç edilenler


Muhammed Edip Çölgeçen - AFAD Şube Müdürü Şube müdürü,
Ramazan Beşkat- Araştırmacı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü
Hüseyin Dağ- Mühendis/ Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Urfa Veri Hazırlama ve Kontrol İşletme Şube Müdürü
Ahmet Selim Us-Mühendis/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Mehmet Önay- Mühendis/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Celal Yılmaz- Mühendis/Şanlıurfa Tapu Kadastro Müdürlüğü
Ayhan Selçuk Bircan- Eğitim Uzmanı/ Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Nurgül Kocabey- KYK Yurt Yönetim Müdürü/Merkez
Ömer Göcekli- Muayene Memuru/Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

 



Kaynak : Sanliurfaolay Haber : Mehmet Halhalli

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Tipioğlu annesini kaybetti.

Tipioğlu annesini kaybetti.

Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık