Şanlıurfa

Ana Sayfa Urfa Haberleri URFAHABER ŞANLIURFA'NIN EN FAZLA HABER EKLENEN SİTESİ

URFAHABER ŞANLIURFA'NIN EN FAZLA HABER EKLENEN SİTESİ

1997 yılından itibaren 15 yıldır kesintisiz yayın yapan Şanlıurfa'nın ilk internet gazetesi Urfa Haber, günlük ortalama 30 haberle Şanlıurfa'nın en çok güncellenen sitesi oldu.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2012 Cuma 16:24
URFAHABER ŞANLIURFA'NIN EN FAZLA HABER EKLENEN SİTESİ
1997 yılından itibaren 15 yıldır kesintisiz yayın yapan Şanlıurfa'nın ilk internet gazetesi, Urfa Haber günlük ortalama 30 haberle Şanlıurfa'nın en çok güncellenen sitesi oldu.

15 yıldır hiç bir kurumun, şahsın, cemaatin, grubun ya da siyasi görüşün tekelinde olmayan Urfa Haber günlük tarafsız, objektif ve sağlam kaynaklara dayalı haberleri ile gün içinde en fazla izlenen, en fazla yeni haberlerin yer aldığı site oldu.

Şanlıurfa'dan yayın yapan başka haber siteleri gibi Alexa.com site analiz sitesi verilerini yanıltan programları kullanmayan Urfa Haber, tüm dünyada en güvenilir site ölçümle şirketi, Google arama motorunun Google Analytics programını kullanıyor.

Urfa Haber'i, Google Analytics programı verilerine göre günlük 70 ila 80 bin arasında ziyaretçi ziyaret ediyor, yayınlanan haberleri okuyor.

Yine Urfa Haber, başka sitelerin okuyucularını yanılttığı şaibeli olduğu aşikar olan online ziyaretçi sayısı konusunda dünyanın en güvenilir anlık ziyaretçi ölçümleme sitesi  http://whos.amung.us sitesi ile ortak çalışarak site ana sayfasının altında hangi haberi hangi ziyaretçi hangi ilden veya ülkeden bağlanarak takip ettiğini tüm şefaflığı ile okurlarının bilgisine sunuyor.

Dileyen okurlar sitede tüm sayfaların en altında bulunan anlık ( son 10 saniye içindeki ) online okuyucu sayısını görebiliyor. 

Urfa Haber ayrıca; NOKİA Cep telefonu şirketinin Urfa Haber için özel anlaşması sonucu uygulamaya koyduğu özel programla mobil cihazlardan da anında ulaşılabilen bu hizmeti okuyucularına sunan Şanlıurfa'nın ilk haber sitesi.

Dileyen okurlar Urfa Haber'in bu hizmetini ana sayfasında bulunan "Urfa haber mobil" linkine tıklayarak bu programı ücretsiz olarak telefonlarına indirip, anında kullanabiliyor.Urfa Haber, Türkiye'nin en güçlü ve hızlı haber ajansları olan Anadolu Ajansı (AA), Doğan Haber Ajansı (DHA), Ankara Ajansı (ANKA) ve yerel haber ajansı GAPHA'nın resmi abonesi olarak bu ajansların yaptıkları haberleri anında okurlarına iletiyor.

Urfa Haber ayrıca bir birinden değerli, kendi alanlarında tam donanımlı ve elit bir yazar kadrosuna sahip olarak, her renkten, her görüşten köşe yazarlarına kısıtlama getirmeksizin yazılarını yazabilme imkanını sunan en güçlü yazarlara sahip site.

Şanlıurfa dışında ayrıca, Ankara, İstanbul, Diyarbakır, Almanya'da da temsilcileri bulunan Urfa Haber tarafsızlık, objektiflik ve cesur yayıncılığından asla ödün vermeden 15 yıldır okurlarından aldığı destekle Şanlıurfa'nın en tercih edilen sitesi durumunda.

Urfa Haber sahip olduğu tüm gücünü okurlarından alarak yayınlarına 15 yıl önce başladığı ilk günkü heyecan ve şevkle devam ediyor.

Bu desteğiniz için siz okurlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star