Ana Sayfa Urfa Haberleri URFALI BÜROKRAT İL KÜLTÜR TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

URFALI BÜROKRAT İL KÜLTÜR TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

Aslen Şanlıurfalı olan ve uzun yıllardır devletin çeşitli görevlerde bulunan Çanakkale’de sevilen ismi Mahmut Akkuş, Çanakkale Kültür ve Turizm İl Müdürü olarak atandı.

Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2014 Perşembe 16:20
URFALI BÜROKRAT İL KÜLTÜR TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

Aslen Şanlıurfalı olan ve uzun yıllardır devletin çeşitli görevlerinde bulunan çalışkan, başarılı ve sevilen ismi Mahmut Akkuş, Çanakkale ili Kültür ve Turizm İl Müdürü olarak atandı. Akkuş’un Cuma günü göreve başlayacağı öğrenildi.

Akkuş’un bu göreve getirilmesinde daha önceki yıllarda danışmanlığını yapmış olduğu AK Parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş’in büyük rolü olduğu öğrenildi. Daniş, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik’le görüşüp Çanakkale’nin önümüzdeki 2015 yılında gerçekleştirilecek olan 100. yıl etkinlikleri kapsamında bu müdürlüğün rolünün büyük olacağını, ayrıca bu şehirde bu görevi layıkıyla gerçekleştirecek en etkili ismin Mahmut Akkuş olduğunu belirttiği ve bunun üzerine de Mahmut Akkuş’un yeni Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak atandığı öğrenildi.

Şanlıurfalı olan Mahmut Akkuş'un Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak atanması Şanlıurfa'da olumlu karşılandı ve Urfalıların gurur kaynağı oldu...

Mahmut Akkuş daha önceleri AK Parti Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş’in Danışmanlığı, Çanakkale Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü ve son olarak ise Eskişehir 2013 Dünya Kültür Başkenti Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık