Ana Sayfa Urfa Haberleri URFALI GAZETECİLER TATİLE ÇIKIYOR

URFALI GAZETECİLER TATİLE ÇIKIYOR

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Üyeleri dernek binasında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2016 Cumartesi 13:02
URFALI GAZETECİLER TATİLE ÇIKIYOR

Ramazan ayında yapılacak olan programlar ve Ramazan sonrasında yapılacak olan gezi hakkında fikir alışverişi yapan dernek üyeleri program takvimini kararlaştırdı.

 

ŞUÇGAD üyeleri Ramazan ayı sonrasında gazetecilerin streslerini atması amacıyla Silifke yada Susanoğlu’na tur düzenleme kararı aldı.

Gecede konuşan ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak; “Bugün yaptığımız görüşmelerde Ramazan’da yapacağımız etkinlikler ve Ramazan sonrasında düzenleyeceğimiz turistik geziyi konuştuk. Urfa’da basın olarak çalışan arkadaşlarımız üzerindeki stresi atması için düzenleyeceğimiz gezide Silifke veya Susanoğlu’nda iki gece konaklayacağız. Geçtiğimiz günlerde GAP Gazeteciler Derneğinin toplantısına katıldım. Gaziantep, Adıyaman, Mardin, Diyarbakır cemiyetlerinin bunu yaptığını gördük. Şanlıurfa olarak bu konuda biraz geride kalmışız. Bizde derneğimize sahip çıkan üyelerimizi tatile götürme kararı aldık. Yapacağımız program ile gazeteci arkadaşlarımızı kaynaştırmayı hedefliyoruz” dedi.  

"TURİSTLERİ ŞANLIURFA'YA GETİRECEĞİZ"

Öte yandan ŞUÇGAD Şanlıurfa turizmi içinde çalışmalarını sürdürüyor. ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak geçtiğimiz gün katıldığı GAP Gazeteciler Derneği toplantısı sonrasında Mersin bölgesindeki turizm şirketlerini gezdi. Şirketlerin turistleri Gaziantep’e yolladığını öğrenen Gülebak şirket yetkilileri ile görüşerek Şanlıurfa’yı anlattı. Şirketlerle tek tek görüşen Gülebak, şirket yetkililerini Şanlıurfa’ya davet etti

Turizm şirketi yetkililerini Şanlıurfa’da ağırlamaya hazırlanan ŞUÇGAD Başkanı Gülebak; “Mersin ve çevresindeki turizm firmalarıyla görüştüm. Tüm firmalar turistleri Gaziantep’e yolluyormuş. Buda beni bir Urfalı olarak rahatsız etti. Bu firmalarla iletişimde kalacağız sürekli görüşerek turları Şanlıurfa’ya getirmeye çalışacağız. Ayrıca turizm ile uğraşan arkadaşlarımızı Şanlıurfa’ya da davet ettik. Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak Şanlıurfa’mıza bir katkımız olur ise mutlu olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık