Ana Sayfa Güncel Urfalı girişimci İzmir'de fark yarattı

Urfalı girişimci İzmir'de fark yarattı

İzmir'de avukatlık yapan Şanlıurfalı Aydın Öncel, kiraladığı Alsancak'ta tariş depolarını eğlence merkezine dönüştürürken mahalledeki ev sahiplerini de ikna ederek evlerini rengarenk boyattı.

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2016 Salı 14:09
Urfalı girişimci İzmir'de fark yarattı

Müşterilerinin yüzde 70'i kadın olan eğlenceli mahallede güzel sanatlar fakültesi öğrencileri, dans ve tiyatro gösterileri yapıyor.

Burası dünyanın renkli evleriyle ünlü ne İtalya'nın Burano ne de Franca'nın Annecy kasabası. İzmir'in Alsancak Semti Umurbey Mahallesi. Burada 'Türk usulü eğlence' sloganıyla Eğlenceli Mahalle'yi açan Avukat Aydın Öncel, mahalle sakinlerini de ikna etti ve aynı duvarında en az iki renk bulunan iki katlı evlerle renk cümbüşü yarattı.

Parlak renkli cumbalı evlerin olduğu mahalleni çehresini değiştiren Öncel, şunları söyledi: "Diğer eğlence merkezleri de bana destek oldu. Gündüz avuktalık yapıyorum gece insanları eğlendiriyorum. Müşterilerimin yüzde 70'i kadın. hafta sonları bu mahalleye yaklaşık 4 bin kişi geliyor. Balkan, Güneydoğu, Karadeniz yörelerine özgü geceler düzenliyoruz. Güzel sanatlar fakültesi öğrencileri, dans ve tiyatro gösterileri yapıyor." 

Kaynak: hürriyet

YORUMLAR
  • yorum2016-10-13 09:55:21AYŞEGÜL

    URFA'YA DA GELSİN AYNISINI YAPSIN BİZDE İSTİYORUZ AYNISINDAN TEBRİK EDERİM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR HİZMET YAPMIŞ HER MEMLEKETE BÖYLE UFKU GENİŞ İNSANLARDAN GEREK

Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Tipioğlu annesini kaybetti.

Tipioğlu annesini kaybetti.

Kurumsal

İçerikYukarı Çık