Ana Sayfa Urfa Haberleri Urfalı İşadamı Abdullah Tacar'dan Kurban Bayramı Mesajı

Urfalı İşadamı Abdullah Tacar'dan Kurban Bayramı Mesajı

Şanlıurfalı işadamı Abdullah Tacar, ‘tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, aileleriyle, sevdikleriyle huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum’ dedi.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2013 Pazartesi 05:58
Urfalı İşadamı Abdullah Tacar'dan Kurban Bayramı Mesajı

İşadamı Abdullah Tacar, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, bayramın Şanlıurfa’ya, ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini temennisinde bulundu.

 

Mesajında, bayramların toplumsal yaşamda vazgeçilmez önem taşıdığını ifade eden Şanlıurfalı işadamı Abdullah Tacar, şunları kaydetti:  ‘Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atılan ya da kuvvetlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz. Bayramlar, birliğimize ve bütünlüğümüze kast edenlere verilecek en güzel cevaplardır. Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyorum.

 

Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın en değerli anlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temenni ediyorum’.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık