Ana Sayfa Sağlık Urfalı Kadınlar Sağlıklı Yaşam İçin Yürüyor

Urfalı Kadınlar Sağlıklı Yaşam İçin Yürüyor

Şanlıurfa Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından organize edilen Kadınlar Sağlıklı Yaşam İçin Yürüyor Kampanyası 9 Haziran, Cumartesi günü açılışını yapıyor.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2012 Cuma 23:45
Urfalı Kadınlar Sağlıklı Yaşam İçin Yürüyor
Üç ay boyunca sürecek olan kampanya ,sağlıklı bir  yaşam için kadının sporla buluşmasını  ve kentteki yaşam alanlarının kadının ihtiyaçları, öncelikleri doğrultusunda yeniden düzenlenmesini hedefliyor.

“Yürüyorum ,Koşuyorum ,Sağlıklı Yaşıyorum” sloganı ile 9 Haziran, Cumartesi  akşamı 19.00’da 11 Nisan Şehir Stadyum’unda başlayacak  ve üç ay boyunca (Haziran, Eylül, Ekim)  her günü yapılacak olan yürüyüş; tüm Şanlıurfalı kadınlara  ve kadın STK’larına açık olacaktır. Mevcut sosyal alanların kadının gözünden ve onun istekleri hafta Cuma doğrultusunda değişimi ve yeni alanların kente kazandırılması konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan kampanya , aynı zamanda Şanlıurfa için de bir ilk niteliğindedir. Bu nedenle Şanlıurfa Kent Konseyi Kadın Meclisi Şanlıurfalı tüm kadınlara “Gelin, hep birlikte sağlıklı yaşam için ilk adımı birlikte atalım” çağrısı yapıyor.

 

Tarih: 09.06.2012

Yer:11 Nisan Şehir Stadyumu

Detaylı bilgi için:Seray YAVUZ MADENLİ

GSM: 0 5448369192      mail:serap780@yahoo.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star