Ana Sayfa Urfa Haberleri Urfa'lı Kurban Tüccarları Birlik Çağrısı Yapıyor

Urfa'lı Kurban Tüccarları Birlik Çağrısı Yapıyor

Doğu ve Güneydoğu illerinden İskenderun'a kurban satmaya gelen tüccarlar, bayramların birlik ve beraberlikleri pekiştirdiğini belirterek, artık Türkiye'de kan dökülmemesi gerektiğini söylüyor.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2011 Perşembe 20:44
Urfa'lı Kurban Tüccarları Birlik Çağrısı Yapıyor
Doğu ve Güneydoğu illerindenİskenderun'a kurban satmaya gelen tüccarlar, bayramların birlik ve beraberlikleri pekiştirdiğini belirterek, artık Türkiye'de kan dökülmemesi gerektiğini söylüyor. İskenderun-Adana yolu üzerinde bulunan Tarım Müdürlüğü'ne ait tahaffuzhanedeki alana kurulan Kurban pazarına doğu ve güneydoğudan kurbanlıklar gelmeye başladı. 
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinden İskenderun'a kurbanlıklarını getiren Nusret İnak ise "Öncelikle Vandepreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Acılarını paylaşıyoruz. Ülkemizde artık hep birlikte barış ve kardeşlik içerisinde yaşamalıyız, Terörün sona ermesini ve insanların birbirlerine kardeşçe yaklaşmalarını istiyoruz ve hükümetimizin terör konusundaki kararlı tutumunu de destekliyoruz. Bu ülke hepimizin." şeklinde konuştu. Özellikle Doğu ve Güneydoğu illerindenİskenderun'daki kurban pazarına gelmeye başlayan tüccarlar kurban fiyatlarının geçtiğimiz yıla oranla aynı olduğuna dikkat çekti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star