Ana Sayfa Sağlık Urfa'ya 297 Sağlık Personeli Atandı

Urfa'ya 297 Sağlık Personeli Atandı

2016/1 KPSS ile OSYM tarafından yerleştirilen ve Şanlıurfa kamu hastaneleri birliği il emrine ataması yapılan yardımcı sağlık personellerinin il içi yerleştirme kurası yapıldı.

Giriş Tarihi: 19 Ağustos 2016 Cuma 18:48
Urfa'ya 297 Sağlık Personeli Atandı

Aralarında 186 hemşire ve 40 ebenin yer aldığı 297 yardımcı sağlık personelinin Urfa’ya ataması yapıldı. Ataması yapılan personel kura çekimiyle hastanelerdeki görevlerine başlayacak.

Yapılan kura çekimiyle sağlık personelleri kendi hastanesini kendileri seçti. Kura çekimi Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Mehmet Tercan Başkanlığında kurulan bir komisyon tarafından gerçekleşti.

15 Hastane ve 1 Ağız ve Diş Sağlığı merkezinin personel ihtiyacı göz önüne alınarak planlama yapılmış ve burada kura ile yerleştirmeler yapıldı.

Kura işlemi Hastaneler ve personeller ayrı kavanozlarda olup isim çekilecek ardına hastanesi çekilerek yer tespiti yapıldı.

Kura işleminden sonra personellerimize bugün için becayiş imkânı tanındı. Kura sonucu aynı unvan ve branşta olan personeller karşılıklı olarak yer değiştirmek isteyenler için kura salonu dışında “BECAYİŞ DANIŞMA MASASINA” ya da bugün mesai bitimine kadar Şanlıurfa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine dilekçelerini sunarak becayiş işlemi gerçekleştirilecekler. Becayişler Şanlıurfa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğince şartları uygun olanların atamaları yapılacak olup uygun olmayanlar kurada çıkan sonuca göre atamaları gerçekleştirilecek.

Becayiş ve kura sonuçları gün sonunda Şanlıurfa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğinin web sayfasında yayınlanacak.

Hastanelere atamalar elektronik ortamda Sağlık bakanlığı ÇKYS sistemi üzerinden yapılacak.

 

Atanan personellerin listesi;

HEMŞİRE 186

EBE 40

ANESTEZİ 8

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 2

BİYOLOG 1

ÇEVRE SAĞLIĞI 1

ÇOCUK GELİŞİMCİSİ 1

DİŞ 2

DİYALİZ 1

DİYETİSYEN 2

ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ 1

FİZİK TEDAVİ 1

FİZYOTERAPİST 2

İŞ VE UĞRAŞ TERAPİSTİ 1

LABORATUVAR 9

ODYOLOG 1

ODYOMETRİ 2

ORTEZ PROTEZ VE ORTOPEDİ 3

PATOLOJİ 1

PSİKOLOG 2

RADYOTERAPİ 1

RÖNTGEN 11

SAĞLIK FİZİKÇİSİ 2

SOSYAL ÇALIŞMACI 1

TIBBİ SEKRETER 15

TOPLAM 297

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık