Ana Sayfa Dünya URFA'YA ATANAN PERSONELİN YER KURASI ÇEKİLDİ

URFA'YA ATANAN PERSONELİN YER KURASI ÇEKİLDİ

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine 2015/1 KPSS sonucu ilimize atanan personelin kurası gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 24 Ağustos 2015 Pazartesi 08:14
URFA'YA ATANAN PERSONELİN YER KURASI ÇEKİLDİ

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği kurulduğundan bu yana ilimize ilk defa  567 personel ataması yapıldı. 390’ı yardımcı sağlık personeli (Hemşire, Lab. tek, Anestezi, Diyetisyen, Fizyoterapist, Avukat, mühendis vs….) ve 177’si ise hekim. Bu hekimlerden 152 si Pratisyen Hekim 25’i Uzman Hekim’dir. Atanan hekimler arasında birçok ilde bulunmayan branşların” Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenterolojisi “bulunduğu doktor atamaları da gerçekleşti. İlimize atanan hekimler nokta tayin olduğu için hekimler kura işlemine tabi tutulmadı.

Genel sekreterliğimize atanan toplam 390 yardımcı sağlık personelin atamaları kura çekilerek yapıldı. Genel sekreter Uz. Dr. M. Cihan Ekmen başkanlığındaki komisyon ile birlikte bugün saat 08:30`da Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Nikah-Konferans-Sergi Salonunda gerçekleşti. 390 personelin katılımıyla her personel kura ile kendi hastanesini seçti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık