Ana Sayfa Urfa Haberleri Uslu’nun Bürosu da resmen açıldı

Uslu’nun Bürosu da resmen açıldı

Devlet Bakanı Faruk Çelik, Haziran'ın 13'ünden sonra işin ağır tarafının kendilerinin sırtında olduğunun bilincinde ve bunun şuurunda olarak vatandaşın karşısına çıktıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2011 Cuma 14:10
Uslu’nun Bürosu da resmen açıldı
     Devlet Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu'nun Emniyet Caddesindeki seçim bürosunun açılışını yaptı.

     Açılışta yaptığı konuşmada, Şanlıurfa'da bulunduğu 1 ayı aşkın süre içinde köylerde, ilçelerde, kent merkezinde gezip, vatandaşlarla bir araya geldiğini ve hemen hepsinin dertlerini, isteklerini sabırla dinlediğini söyledi.

     Bu süreçte Şanlıurfalılarla et ve tırnak gibi olduğunu belirten Bakan Çelik, “22 gün sonra yani Haziran'ın 13'ünden sonra işin ağır tarafının bizim sırtımızda olduğunun bilincinde ve bunun şuurunda olarak karşınızdayız. Şanlıurfa'nın sorunlarını sırça köşklerde oturarak değil, yerinde gezerek fotoğrafladık. 10 gün sonra dağıtacağımız kitapçıkta sorunların çözümlerini tarihleriyle birlikte belirteceğiz ve sizlere dağıtacağız ki takipçi olasınız. Taahhüt ettiklerimizin bir bir çözüme kavuştuğunu göreceksiniz inşallah. Biz boş vaadlerde bulunmayız” dedi.

     Muhalefeti de eleştiren Bakan Çelik; CHP, MHP ve BDP'nin programlarına anayasa değişikliğini yazdıklarını ancak değiştirmeye karşı çıktığını belirterek, “Programlarınıza yazıyorsunuz, diyorsunuz ki; 'iktidara gelirsek, meclise girersek, bu antidemokratik anayasayı değiştireceğiz' diyorsunuz. Biz de hükümet olarak anayasa değişikliğini karşınıza getiriyoruz. CHP karşı çıkıyor meclise girmiyor. MHP karşı çıkıyor, BDP karşı çıkıyor. Şimdi Şanlıurfalılar Allah aşkına soruyorum samimiyet nedir? Hani 'ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz' diyorlar ya. Konuşmak kolay. İcraatın ne, icraatın? Anayasa gibi önemli bir konuda muhalefet partileri ülkede sınıfta kalmıştır. Onun için Şanlıurfalı anayasa değişikliğinde referandumda % 95 destek vermiştir” diye konuştu.

     Bu seçimde de partisine güçlü bir şekilde destek verilmesini isteyen Bakan Faruk Çelik, AK Partinin Şanlıurfa'da 12'de 12 yapması gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık