Ana Sayfa Urfa Haberleri Üstüneller 2012'ye hazır

Üstüneller 2012'ye hazır

Şanlıurfa'da vazgeçilmez tatlı markası Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları yılbaşı için birbirinden tatlı baklava çeşitleri ile hazır olduğunu beyan etti.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2011 Cuma 15:01
Üstüneller 2012'ye hazır
Baklavacılık konusunda Şanlıurfa'dan resmen dünyaya yayılan bir tatlı lezzet klasiği haline gelen Üsütüneller Avcıoğlu Baklavaları sahibi Mehmet Avcıoğlu, 2012 yılı için yep yeni lezztlerle müşterilerine hizmete hazır olduklarını söyledi.

Urfa Haber'e yıl başı için Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları sahibi Mehmet Avcıoğlu yaptığı açıklamada " Başta bize güvenen, ürettiğimiz baklavaları beğenerek bizi bir marka haline getiren değerli müşterilerimizin yeni yılını tebrik ediyoruz. Bildiğiniz üzere biz her yıl başında yep yeni lezzetlere müşterilerimize hitap etmeye çalışıyoruz. Ve müşterilerimizin bizi tercihi sayesinde Urfa'da başladığımız tatlı serüvenimiz yurt dışına kadar yayıldı. Bu yılda yılbaşı öncesinde aldığımız yoğun siparişleri karşılamak üzere yaklaşık bir haftadır geceli gündüzlü çalışarak aldığımız özel baklava ve tatlı siparişlerini yetiştirmeye çalıştık. Çok şükür bunuda başardık. Bu yıl başında da yeni yılın başlangıcını ağızlarda özel Üstüneller tadı olarak hissetireceğimize inanıyoruz. Yıl başı akşamı da müşterilerimize hizmet vermek için açık olacağız. Uzun yıllardır bizi yanlız bırakmayan bizi tercih ederek gücümüze güç katan değerli müşterilerimize sizin aracılığınızla şükranlarımızı sunuyor, 2012'in tüm dünya insanlığına baklava tadında tatlı bir gelecek, huzur, barış ve sağlık dolu seneler getirmesini diliyoruz"

Bilindiği üzere Mehmet Avcıoğlu tarafından kurumsal olarak 2007 yılında "İmalattan Halka" anlayışı ile baklava sektöründe hizmete başlayan Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları, kendine has özel baklava ve dondurma çeşitleri ve kendine has özel tadı ile kısa sürede devlet bakanlarından, belediye başkanlarına hatta yabancı turistlerin aranılan bir tatlı markası oldu.

Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları'nın bu ünü yurt dışında dahi damak zevkine düşkün yerli, yabancı büyük bir kesim tarafından tercih edilerek siparişler almaya başladı.

Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları, sahibi Mehmet Avcıoğlu Türkiye'nin ve Dünyanın her yerinden siparişler aldıklarını belirterek dileyen vatandaşların Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları'nın resmi web sitesi www.ustuneller.com adresinden diledikleri baklava için sipariş verebileceklerini sözlerine ekledi.

(Urfa Haber- ÖZEL)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık