Ana Sayfa Güncel Üstüneller Balıkesir Engellileri Tatlandırdı..

Üstüneller Balıkesir Engellileri Tatlandırdı..

Balıkesir Belediyesi Engelliler Basketbol Takımı Şanlıurfa'da Üstüneller dedi.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 06:29
Üstüneller Balıkesir Engellileri Tatlandırdı..

Şanlıurfa'da tatlı sektöründe faaliyet gösteren Üstüneller Baklavaları, Şanlıurfa'ya gelen Balıkesir Belediyesi Engelliler Basketbol takımını ağırladı.

 

Konuk takıma baklava ikramında bulunan, Üstüneller baklavaları sahibi Mehmet Üstüneller "İlimize konuk olarak gelen Balıkesir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımına ilimizin mişsafirperverliğini göstermek, yöresel lezzetlerimizi tanıtmak amacı ile, baklava ikramında bulunduk. Bu yaklaşımızıdan Balıkesir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımı son derece etkilendiler. Bu da ilimiz adına bizi son derece memnun etti." dedi.

Balıkesir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımı teknik direktörü Mustafa Deniz ise yaptığı açıklamada "Üstüneller Baklavaları sahibi Mehmet beyin yaptığı bu ince jest bizi son derece duygulandırdı, mutlu etti. Şanlıurfa'lıların bize bu yönlü misafirperver yaklaşımı taktire şayandır. Kendilerine teşekkür ediyoruz." dedi.

Balıkesir Belediyesi Bedensel Engelliler Basketbol takımı sporcuları ise espiri ile karşık yaptıkları açıklamada " yediğimiz bu mükemmel baklava bize enerji olarak yaradı. 78- 76 gibi kıl payı bir farkla galip olduk. bize ilgi gösteren herkese şükranlarımızı sunuyoruz" dediler.

 

 

Urfa Haber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Viranşehir'de PKK operasyonu 10 gözaltı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık