Ana Sayfa Ekonomi Üstünellerden Büyük Başarı

Üstünellerden Büyük Başarı

Şanlıurfa’da tatlı sektöründe büyük bir başarı ile hizmet veren Üstüneller Baklavaları, Şanlıurfalı vatandaşın takdirini topluyor.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2011 Pazar 18:19
Üstünellerden Büyük Başarı
ŞANLIURFA(GAPHA)-Türkiye’deki büyük ölçekli firmalara kafa tutarcasına, muhteşem ağız tadına imza atan Şanlıurfa'da ki "Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları "ISO 9001- 2008 Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri ve Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartları Belgesi aldı.  

Şanlıurfa Merkez, GAP Havaalanında Faaliyet Gösteren 1980 Yılından günümüze gelen ve Bir Çok Faaliyetlerde aktif rol oynayan İmalattan halka, hizmet anlayışı ile hizmet veren Şanlıurfa’nın tanınmış Baklava İmalatçısı Mehmet Avcıoğlu; 1980 yılında başladıkları bu serüvene 2000 yılında oturdukları evin bir odasına imalata başladıklarını belirterek ürünlerinin kısa bir sürede halk arasında rağbet gördüğünü söyledi. Avcıoğlu, ISO 9001- 2008 Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri ve Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartları Belgesi aldıklarını ve bunun kendileri için büyük bir başarı olduğunu söyledi. Halka kaliteli hizmet sunmak için büyük bir çaba ile çalıştıklarını ifade eden Avcıoğlu, kullandıkları ürünlerde her hangi bir katkı maddesinin olmadığını ve ürünlerin vatandaş sağlığı açısından güvenli olduğunu aktardı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star