Ana Sayfa Spor Üstüneller'den Futbola Destek..

Üstüneller'den Futbola Destek..

Şanlıurfa’da Tatlı Sektöründe Faaliyet Gösteren Üstüneller Baklavaları Sahibi Mehmet Avcıoğlu ’ndan Ömer Altıparmak Yaz Futbol Eğitim Okuluna Forma Hediye etti.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2011 Pazartesi 21:18
Üstüneller'den Futbola Destek..
Türkiyedeki büyük ölçekli firmalara kafa tutarcasına, muhteşem ağız tadına imza atan Şanlıurfa'da ki "Üstüneller Avcıoğlu Baklavaları" tatlı serüvenine, futbol okuluna forma desteği ile gönülleri de feth etti.

Şanlıurfa Merkez, GAP Havaalanında Faaliyet Gösteren 1980 Yılından günümüze gelen ve Bir Çok Faaliyetlerde aktif rol oynayan İmalattan halka, hizmet anlayışı ile hizmet veren Şanlıurfa’nın tanınmış Baklava İmalatçısı Mehmet Avcıoğlu Üstüneller Patentli Baklavalarıyla Şanlıurfa’daki Ömer Altıparmak Yaz Futbol Eğitim Okuluna Üzerinde Üstüneller Yazılı Forma Hediye etti.

Yaz ayı Futbol Eğitimi Açılışında Bir Konuşma Yapan Ömer Altıparmak Böyle Bir Güzel davranışından dolayı Üstüneller Baklavaları Sahibi Mehmet Avcıoğlu’na ve Çalışanlarına Sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca Aramızda Bulunan Velilerimize ve Futbol Severlere Teşekkür eder Saygılarımızı Sunarız. Dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Urfaspor şov yaptı: 3-0

Urfaspor şov yaptı: 3-0

Kurumsal

İçerikYukarı Çık