Ana Sayfa Güncel Uyuşturucu Bağımlısı Satıcıya Böyle Yalvardı (VİDEO)

Uyuşturucu Bağımlısı Satıcıya Böyle Yalvardı (VİDEO)

Polis uyuşturucu konusunda yayınladığı video görüntüleri ile aileleri uyararak çocuklarına çok dikkat etmelerini istedi.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2012 Cuma 14:55
Uyuşturucu Bağımlısı Satıcıya Böyle Yalvardı (VİDEO)

Gaziantep'te 38 kilo eroinin ele geçirildiği 17 kişinin tutuklandığı operasyonda, madde bağımlısı bir gencin diz çökerek uyuşturucu satıcısına yalvarması polis kamerasına yansıdı.

 

Polis 'Torbacı' diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik 4 aylık çalışma sonunda özel hareket timlerinin de katıldığı eş zamanlı operasyon düzenlendi. Yapılan operasyon kapsamında, polisin kayıt altına aldığı uyuşturucu ticareti de bağımlılığın sonuçlarını ortaya koydu. Narkotik polisinin çektiği görüntülerde, bir parkta oturan uyuşturucu satıcısı, yanına gelen bağımlı gençle bir süre konuşuyor. Uyuşturucu bağımlısı genç, cüzdanındaki bütün paraları ortaya dökerken, satıcı bunu kabul etmiyor. Satıcının önünde diz çöken ve yalvaran bağımlı genç son olarak üzerindeki su şişesini satıcıya uzatıyor.

 

Yapılan pazarlığın sonunda uyuşturucu bağımlısı genç, tek kullanımlık eroini alırken, satıcı da olay yerinden uzaklaşıyor.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Vatandaş Hizmet, Onlar Reklam Peşinde

Vatandaş Hizmet, Onlar Reklam Peşinde

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star