Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİ CELALETTİN GÜVENÇ, BİRECİK'TE İNCELEMELERDE BULUNDU.

VALİ CELALETTİN GÜVENÇ, BİRECİK'TE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Valilik basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Birecik'e giden Vali Güvenç, ilçeye bağlı Kurucahöyük, Fatmacık ve Sumaklı köylerini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2012 Pazar 11:35
VALİ CELALETTİN GÜVENÇ, BİRECİK'TE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Burada köylülerle bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen Güvenç, daha sonra Birecik-Halfeti-Bozova grup yollarında yürütülen çalışmaları denetledi.


Birçok köy yolunun 2011 yılında tamamlandığını, söz konusu güzergahlarda meydana gelen bozulmaların da yüklenici firmalar tarafından onarıldığını aktaran Güvenç, incelemelerin ardından beraberindekilerle Kaymakamlık tarafından organize edilen ve İmam Hatip Mezunları Derneği tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.
Burada bir konuşma yapan Vali Güvenç, devletin sağladığı özgürlük ortamında insanların din ve inançlarını özgürce yaşadığını söyledi.


Vali Güvenç, ''Görevimiz çocuklarımızın eğitim seviyesini en üst düzeye çıkartmaktır. Onların taleplerini karşılamaktır. Gerçekten vatanını, milletini seven, inançlı, ahlaklı, hamiyetperver, şefkatli ve sevgi dolu bir neslin oluşması ve gelişmesidir'' dedi.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star