Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Güngör Azim Tuna OSB'yi Gezdi

Vali Güngör Azim Tuna OSB'yi Gezdi

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesini (OSB) ziyaret ederek faaliyeti devam eden bazı fabrikalarda incelemelerde bulundu.

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2016 Çarşamba 16:00
Vali Güngör Azim Tuna OSB'yi Gezdi

Ziyaret ettiği fabrikaların sektörleri ve üretim kapasiteleri hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Tuna, üretimdeki fabrikaların ortaya çıkarttığı istihdamın Şanlıurfa için sevindirici olduğunu belirtti. Ziyaret ettiği tekstil fabrikasında çalışan işçilerle de sohbet eden Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, öğle yemeğini de fabrika çalışanlarıyla yedi. Vali Tuna'nın ikinci durağı bir süt ürünleri fabrikası oldu. Hijyenik bir ortamda yapılan üretim aşamaları hakkında bilgi alan Vali Tuna, çalışanlara ve yetkililere teşekkür etti. Son olarak bir iplik fabrikasını da ziyaret eden Vali Tuna, Şanlıurfa'da üretilen pamuğun yine Şanlıurfa'daki fabrikalarda işlenmesinin Şanlıurfa ekonomisine büyük katkı sunduğunu ifade etti. Şanlıurfa sanayisinin her geçen gün daha da büyüyeceğini belirten Vali Tuna, yatırımcılara Şanlıurfa'yı tercih ettikleri için de teşekkür etti.

Organize Sanayi Bölgesindeki incelemeleri sırasında Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna'ya Vali Yardımcısı Uğur Sezer, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim İletmiş, OSB Müdürü Oktay Yaşar ve fabrikaların yöneticileri eşlik etti.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık