Ana Sayfa Urfa Haberleri VALİ GÜVENÇ, CEYLANPINARLILARI DİNLEDİ

VALİ GÜVENÇ, CEYLANPINARLILARI DİNLEDİ

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç başkanlığında Ceylanpınar’ın genel sorunları ve güvenliği konusunda bir toplantı gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2013 Cumartesi 09:43
VALİ GÜVENÇ, CEYLANPINARLILARI DİNLEDİ

Valilik Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda Vali Güvenç, Ceylanpınar’ın güvenlik sorunlarını ve halkın beklentilerini kaymakam, belediye başkanı ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinden dinledi. Yapılabilecekler üzerine fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, karşılaşılan sorunların çözümü için değerlendirmeler yapıldı.


Toplantının devamının Ceylanpınar’da yapılabileceğini de belirten Vali Güvenç, toplantının ikinci bölümünde ilçenin en büyük sorunlarından birisi olan tapu sorununun çözümü için belediye ve defterdarlık yetkililerini dinleyerek, sorunun çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını ve takipçisi olacaklarını belirtti.


Sorunların dinlenmesinden dolayı memnuniyetlerini ifade eden katılımcılar, kendilerini davet eden ve böyle bir toplantıya ev sahipliği yapan Vali Güvenç’e teşekkür etti.


Vali Celalettin Güvenç’in başkanlık ettiği toplantıya; Ceylanpınar Kaymakamı Musa Sarı, Belediye Başkanı İsmail Arslan, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Defterdar Yardımcısı Necati Bozkurt, Milli Emlak Müdür Yardımcısı Ali Buzgan, Afet ve Acil Durum Müdürü Mahmut Sönmez, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Can Hallaç ve AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanı Abdulgani Alkış katıldı.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık