Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Güvenç, Halıcı Dükkanı Açtı

Vali Güvenç, Halıcı Dükkanı Açtı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç Bahçelievler semtinde Halı Mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2013 Cumartesi 09:52
Vali Güvenç, Halıcı Dükkanı Açtı

Açılış töreninde Vali Güvenç’in yanı sıra Nakıboğlu Holding Temsilcisi Taner Nakıboğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aydın ve Emin İzol katıldı.

Kurdele kesiminin ardından mağazayı gezen Vali Güvenç, firma yöneticisinden bilgi aldı. Daha sonra bir değerlendirme yapan Vali Güvenç, “Nakıboğlu Ailesinin sahip olduğu Naksan Holding bölgemizde ve Türkiye’de tanımayan yok. Tüm sektör tarafları biliyorlar. Royal- Piere Cardin olarak da ilimizde bir Showroom mağazası açtılar. Hayırlı bir haber verdiler bunun ikincisi Viranşehir’de aynı zamanda Siverek’te üçüncüsü ve dördüncüsü takip edecek dediler. Ben kendilerini buraya üretim yapmak üzere de davet ettim. Nakıboğlu ailesinin değerli temsilcisi Taner kardeşimizde burada hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Şanlıurfa’da mağaza açtıklarından dolayı mutluluğunu dile getiren Nakıboğlu Holding Temsilcisi Taner Nakıboğlu ise, “Valimizin ve Belediye başkanlarımızın açılışa gelerek şeref vermelerinden dolayı çok mutlu olduk. Valimizin dediği gibi en az iki üç mağaza açacağız. Şanlıurfa’da organizede yatırım yapma ile ilgilide çalışmalarına başlayacağız.

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık