Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Güvenç, Okulları Ziyaret Etti

Vali Güvenç, Okulları Ziyaret Etti

Vali Celalettin Güvenç, Ahmet Hamdi Akseki ve Mimar Sinan ilköğretim okullarında öğrenim gören 250 öğrenciye giyim malzemesi dağıttı.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2012 Çarşamba 16:21
Vali Güvenç, Okulları Ziyaret Etti

Vali Celalettin Güvenç, Ahmet Hamdi Akseki ve Mimar Sinan ilköğretim okullarında öğrenim gören 250 öğrenciye giyim malzemesi dağıttı.

Valilik b asın bürosundan yapılar açıklamaya göre, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından alınan malzemeleri Mimar Sinan İlköğretim Okulu'nda bulunan öğrencilere dağıtan Vali Güvenç, öğrencilerin kendisinden bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

Öğrencilerin ve ailelerinin herhangi bir sıkıntılarının olması durumunda bunun kendisine iletilmesi halinde yardımcı olabileceğini anlatan Vali Güvenç, devletin bu yardımlarda bulunabilecek güçte olduğunu söyledi.

Vali Güvenç, öğrencilerden derslerine çok çalışmalarını ve hedeflerini yüksek tutup daha iyi yerlere gelmelerini istedi.

Vali Güvenç'e, Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala da eşlik etti.

-Okulların yollarını inceledi

Mimar Sinan İlköğretim Okulu'nda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ayrılan Vali Celalettin Güvenç, Süleymaniye ve Devteşti mahallelerinde bulunan okulları ziyaret etti.

Vali Yardımcısı Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Habib Arslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala ile önce Göbeklitepe İlköğretim Okulu'nun yolunu inceleyip öğrencilerle sohbet eden ValiCelalettin Güvenç, daha sonra Süleymaniye İmam Hatip Lisesine geçti.

Süleymaniye Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Süleymaniye Anadolu İmam Hatip liselerinin yollarını da inceleyen Vali Güvenç, öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin sorunlarını dinleyen Vali Güvenç, bölgede çalışma yapan belediye yetkililerinden yolların durumu hakkında bilgi aldı.

Öte yandan Vali Güvenç. incelemeleri sırasında bir taksi durağını da ziyaret ederek taksi şoförleriyle görüştü, ikram edilen çaydan içti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star