Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Güvenç Şanlıurfa'da

Vali Güvenç Şanlıurfa'da

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından imzalanana Valiler kararnamesi ardından Şanlıurfa’ya Atanan Celalettin Güvenç, bugün Göreve Başladı.

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2011 Pazar 09:24
Vali Güvenç Şanlıurfa'da
Bugün saat 12:30’da ayağının tozuyla Şanlıurfa’ya Gelen yeni vali Celalettin Güvenç, Şanlıurfa’da yeni yapılan valilik binasında kendisini karşılayan Resmi kurum ve kuruluş amirleriyle tokalaştı. Vali Güvenç yeni valilik binasında gazetecilere yaptığı basın açıklamasında bugün Şanlıurfa’da ilk günümüz bismillah deyip başlıyoruz. Şanlıurfa’yı daha yaşanılır bir hale getirmek, geleceği olan, potansiyeli olan bir tarih ve kültür şehri, barış şehri, kardeşlik şehri Şanlıurfa’yı daha ilerilere taşımaktır. İnanıyorum ki bu kadro ile çok işler başaracak, Gelecek Şanlıurfa’nındır, Hep birlikte el birliğiyle ortak akılla, Şanlıurfa’yı yönetmeye, halkımızın refahını mutluluğunu artırmaya Çocuklarımızın yaşayacağı, Şanlıurfa’nın Hem bölgede hem Türkiye’de bir yıldız olmasına çalışacağız dedi. Bizden Önce Çalışanların hepsine Şanlıurfa Adına sonsuz teşekkür ederiz, Vali Güvenç; Bizler bu özveri ile mesai kavramı tanımadan geleneksel, bürokrasi anlayışından vazgeçerek Halkımızın hizmetine koşacağız Benim vali olarak öncelikli hedefim Vatandaşla devletin kaynaşması ve bütünleşmesidir. Vatandaşlarımızın devlet dairelerine güven içeresinde başı dik olarak girip orda güven ve mutluluk içeresinde çıkmasıdır. Devlet dairesinde Vatandaşlara bugün git, yarın gel anlayışı bizim defterimizde, bizim kitabımızda asla yer almayacak dedi. İLK TOPLANTISI KÖYDES İLE


Vali Güvenç bugün göreve başladığı sırada ayağının tozuyla ilk toplantısını, Kaymakamlar ile İl Özel idaresinde toplantı salonunda gerçekleştirdi. Vali Güvenç Futbolu çok sevdiğini ve Şanlıurfaspor ve Altay Maçındada olacağını söyledi.(gapha)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık