Ana Sayfa Urfa Haberleri Vali Güvenç, Tanıtım Fuarına Katıldı

Vali Güvenç, Tanıtım Fuarına Katıldı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Massey Ferguson Traktör firması tarafından Türkiye ayağının ikinci etabında Şanlıurfa'da düzenlenen Süper 6 Demo Tour tanıtım fuarına katıldı.

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2013 Salı 17:29
Vali Güvenç, Tanıtım Fuarına Katıldı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Massey Ferguson Traktör firması tarafındanTürkiye ayağının ikinci etabında Şanlıurfa'da düzenlenen Süper 6 Demo Tour tanıtım fuarına katıldı.

Traktör yedek parça ve aksesuar firması olan Kuhn ile Massey Ferguson ortaklığında Akçakale yolu 10. Km'de gerçekleştirilen tanıtım fuarında konuşma yapan Vali Celalettin Güvenç, Massey Ferguson'un geçmişten gelen birikimiyle bugüne geldiğini ve hatıralarda yer edindiğini söyleyerek, Türk çiftçisinin Ferguson'la tarıma başladığını ifade etti. Firmanın güvenilir bir imaj oluşturduğunu belirten Vali Güvenç, çiftçilere yönelik gerçekleştirilen tanıtım fuarının hayırlı olması temennisinde bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

Fuarın Şanlıurfa ayağında firmanın dokuz farklı traktör modeli tanıtılırken, Massey Ferguson Türkiye Genel Müdürü İbrahim Aksoy ise tanıtım fuarları kapsamındaTekirdağ ve Şanlıurfa'nın ardından Adana, Konya, Aydın Söke ve Ankara Polatlı'da da benzer gösteriler gerçekleştireceklerini ifade ederek, daha büyük bir organizasyonla Bursa fuarında da yer alacaklarını söyledi.

Massey Ferguson Şanlıurfa Temsilcisi Memduh Polat ise; gerçekleştirilen tanıtım fuarına katılımlarından dolayı Şanlıurfalı çiftçilere teşekkürlerini dile getirdi.

Konuşmaların ardından tarlada gerçekleştirilen traktör modellerinin tanıtımında deneme sürüşü yapan Vali Celalettin Güvenç, Genel Müdür İbrahim Aksoy'dan firmanın yatırım portföyü hakkında bilgi aldı.

Tanıtım fuarına Vali Celalettin Güvenç'in yanı sıra İl emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ve Massey Ferguson Türkiye Genel Müdürü İbrahim Aksoy ve çok sayıda çiftçi katıldı

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star